AEG SCB819F8FS


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 216 l, Objem mrazničky: 73 l, Roční spotřeba energie: 274 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Šířka: 54,6 cm, Výška: 188,4 cm, Hloubka: 54,9 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička AEG SCB819F8FS nabízí celkový objem 289 l. Chladicí část nabízí objem 216 l a mrazicí část 73 l. Má technologie LowFrost, ColdSense, DynamicAir a dotykové ovládání. Maximální dosažená hladina hluku je 34 dB.

Chladicí část

Vestavná kombinovaná chladnička AEG SCB819F8FS nabízí dostatečný chladicí prostor o objemu 216 litrů. Je vybavena 4 skleněnými policemi pro uložení všech potravin. Je také vybavena zásuvkou určenou k ukládání ovoce a zeleniny. Ve dveřích chladničky je také úložný prostor, kde najdete místo na vejce a lahve.

Mrazicí oddíl

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a má čistý objem 73 l. Uvnitř mrazničky jsou tři zásuvky plné šířky. Zásuvky mají průhledné boky, takže v nich rychle najdete všechny potraviny. Zmrazí 4,3 kg potravin za 24 hodin.

Méně zkažených potravin díky systému ColdSense

Kombinovaná chladnička je vybavena funkcí ColdSense, která po otevření a vložení potravin vrátí teplotu do chladničky až o 40 % rychleji. Rychlé chlazení zabraňuje teplotním šokům a kažení potravin a pomáhá snížit plýtvání potravinami až o 20 %*.
*Na základě interního testu s použitím vlastní testovací metody pro měření kvality potravin po 6 dnech skladování ve srovnání s konkurenčními výrobky s podobnou elektronickou kontrolou.

Technologie DynamicAir

Technologie DynamicAir udržuje v chladničce konstantní proudění vzduchu a zajišťuje tak stabilní teplotu v celém vnitřním prostoru. Každá police je chlazena rovnoměrně shora dolů. Tím se také zabrání tvorbě bakterií a potraviny zůstanou čerstvé.

Technologie LowFrost

Mrazničky LowFrost vám ušetří spoustu práce s odmrazováním a údržbou. Technologie LowFrost má chladicí okruhy skryté ve stěnách mrazničky, takže se uvnitř tvoří až o 80 % méně námrazy. Energetická účinnost spotřebiče je zachována a odmrazování je pro vás mnohem snazší.

Dotykové ovládání

Ovládejte vestavěnou chladničku pouhým dotykem prstu. Duální elektronický panel, který je umístěn v horní části chladničky, umožňuje ovládat a nastavovat teplotu v chladničce i mrazničce současně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 188.4 cm
Maximální hlučnost 34 db
Celkový čistý objem 289 L
No Frost (mrazák) Ne
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG SCB819F8FS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi