AEG RMB952E6VU


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 343 l, Čistá kapacita mrazničky: 179 l, Roční spotřeba energie: 319 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 90,9 cm, Výška: 190 cm. Více info


Cena 47 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 480 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Čtyřdveřová americká chladnička AEG RMB952E6VU v nerezovém provedení nabízí objem 522 litrů. Chladicí část má objem 343 l a mrazicí část 179 l. Je vybavena zónou MultiSwitch+, ChillZone 0 °C, technologií MultiFlow, No Frost, TouchControl a LED páskem Ambient.

AEG RMB952E6VU

Americká chladnička AEG RMB952E6VU v nerezovém provedení zaujme štíhlým moderním čtyřdveřovým designem, díky kterému dokonale zapadne do interiéru každé kuchyně. Má skrytou rukojeť a poskytuje dostatek prostoru s celkovým využitelným objemem až 522 litrů. Potěší také velmi tichý provoz, který dosahuje pouhých 39 dB.

Chladicí část

Chladnička v horní části má objem 343 litrů a nabízí dostatek úložného prostoru pro rodinné nákupy. Vnitřní prostor se skládá ze 2 poliček plné šířky, 2 zásuvek poloviční šířky a jedné zásuvky MaxiDrawer. Ve dveřích jsou také police. Vše se ovládá pomocí elektrického ovládání s LCD displejem.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky s automatickým odmrazováním má mrazicí zónu o objemu 179 l. Zařízení se skládá ze 4 průhledných plastových zásuvek plné šířky. Mrazicí výkon dosahuje 7 kg/24 h.

Zóna MultiSwitch+

Chladnička má speciální zónu MultiSwitch+, kterou lze použít jako chladicí nebo mrazicí oddíl. Můžete si tak přizpůsobit, jaké potraviny do ní chcete uložit. K dispozici jsou 2 zásuvky a prostor bez přepážek, kde můžete snadno nastavit libovolnou teplotu od -20 °C do 5 °C.

Zásuvka ChillZone 0°C

Chraňte strukturu citlivých potravin pomocí zásuvky ChillZone 0 °C. Uzavřená zásuvka udržuje teplotu 0 °C a nižší, takže je ideální pro mražené potraviny, maso a ryby. To vše pro lepší ochranu potravin.

Lepší viditelnost

Vnitřní prostor chladničky je vybaven LED osvětlením Ambient, které poskytuje dokonalý přehled o obsahu chladicího prostoru i o jeho okolí. Rukojeť se svítícím osvětlením zároveň zajistí stejně výjimečné osvětlení mrazničky.

Technologie MultiFlow

Technologie MultiFlow společnosti AEG udržuje v chladničce a mrazničce konstantní proudění vzduchu, které zajišťuje stabilní teplotu v celém vnitřním prostoru. Každá police je chlazena rovnoměrně shora dolů. Tím se také zabrání tvorbě bakterií a potraviny zůstanou čerstvé.

Rychlé a kvalitní zmrazování potravin

Funkce Frostmatic aktivuje maximální mrazicí výkon, aby se čerstvé potraviny zmrazily co nejrychleji. Pokud do mrazničky vkládáte čerstvě zakoupené potraviny, je důležité, aby bylo rychle dosaženo mrazicí teploty. Díky funkci Frostmatic mraznička rychle dosáhne maximálního mrazicího výkonu, aby vše co nejrychleji zmrazila. Tím se zachová vzhled i kvalita potravin. Po zmrazení všech potravin se spotřebič přepne do standardního nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.9 cm
Výška 190 cm
Maximální hlučnost 39 db
Celkový čistý objem 522 L
Čistá kapacita chladničky 343 L
Čistá kapacita mrazničky 179 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG RMB952E6VU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi