AEG RMB86111NX

Americká chladnička (Side by Side) AEG RMB86111NX díky energetické úspornosti patří do energetické třídy A +, výdaje za energii budou opravdu nízké. Roční spotřeba elektrické energie 442 kWh. Využitelný objem, který dosahuje až 527 l, přičemž objem mrazničky je 179 l a chladničky až 348 l. Výhodou je LED osvětlení, které vám umožní lepší přehled v chladničce. Samozřejmostí je také tichý chod 44 dB a dlouhá životnost. Pokud potřebujete potraviny rychle zchladit či zmrazit, uvítáte funkce Coolmatic a Frostmatic. O jejich nastavení i o dalších funkcích či teplotních hodnotách vás informuje přehledný vnější LED displej. Ve dveřích je zabudován praktický dávkovač pomocí kterého se snadno dostanete k osvěžující vodě, či k čistému ledu. Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

Chladící část

Chladnička Side by Side AEG RMB86111NX ve velmi elegantním provedení, má dvoukřídlé dveře vyrobené z kvalitního nerezu s povrchovou úpravou AntiFingerPrint, která zabraňuje vytváření otisků při otevírání. Za těmito dveřmi se nachází mrazící a chladící část. Obě mají mimořádný objem, díky kterému pohodlně a rychle uložíte všechny potřebné potraviny. Chladící část disponuje užitným objemem 348 litrů. Uvnitř chladnička disponuje několika důmyslně rozmístěnými policemi a přihrádkami z bezpečnostního skla. Podobné specializované poličky se nacházejí také na vnitřní straně dveří.

Mrazící část

Mrazící část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 179 l. Mrazicí kapacita je 13 kg / 24 hodin. I mraznička disponuje stejně praktickými prihľadnými zásuvkami.

No Frost

Chladnička s funkcí No Frost (nenamrzajúce) není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Funkce Coolmatic a Frostmatic

Potraviny právě přinesené z obchodu potřebují rychle nabýt teplotu, která je ideální pro jejich co nejdéle uchování v čerstvosti. Proto byla chladnička AEG RMB86111NX vybavena funkcemi Coolmatic a Frostmatic. Obě tyto funkce se starají o to, aby se potraviny vložené do ledničky nebo do její mrazící části rychle zchladily na přiměřenou teplotu a následně se systém vrátí k běžnému režimu.

Pokročilý LED displej

Jednoduché, komfortní a intuitivní ovládání je zajištěno skrz elektronické dotykové ovládání touchControl je integrované ve dveřích s digitálním displejem. Dává vám absolutní kontrolu nad skladovanými potravinami. Akustický signál vás upozorní v případě otevřených nebo nedovřených dveří. Samozrejmiosťou je také teplotní alarm.

Dávkovač ledu

Chladnička AEG RMB86111NX má ve dveřích zabudovaný praktický dávkovač, pomocí kterého se snadno dostanete k osvěžující vodě, či křišťálově čistému ledu. Pouhým stisknutím tlačítka budete mít okamžitě k dispozici čistou přefiltrovanou a osvěžující vodu, nebo pohodlně naplníte pohár kostkami ledu. Odteď se můžete osvěžit kdykoliv a velmi jednoduše.

HomeBar

Nabízí přímý přístup k chlazeným nápojům aniž byste museli zcela otevřít dveře chladničky, tím se zabraňuje ztrátám energie. Součástí je i funkce rychlého chlazení QuickChill umožňuje rychlé zchlazení lahví.

LED osvětlení

Součástí interiéru je i špičkové osvětlení. Světla s LED technologií přinášejí do ledniček zcela nový koncept osvětlení a zaručují rovnoměrné neoslnivé osvětlení celého interiéru. LED spotřebují méně elektřiny než konvenční osvětlení chladniček, jsou bezúdržbové a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 91,2 cm
 • Výška 178 cm
 • Hloubka 73,8 cm
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 527 L
 • Čistá kapacita chladničky 348 L
 • Čistá kapacita mrazničky 179 L
 • Roční spotřeba energie 442 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 608 L
 • Zásobník vody Ano
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1
 • Teplotní alarm Ano
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 91,2 cm
Výška: 178 cm
Hloubka: 73,8 cm
Hmotnost: 111 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 442 kWh
Klimatická třída: ST
Roční spotřeba energ.(chlazení: 442 kWh
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 527 L
Celkový hrubý objem: 608 L
Počet kompresorů: 1

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 348 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 179 L
Počet zásuvek v mrazničce: 2

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993179

Všechny parametry

Recenze AEG RMB86111NX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG RMB86111NX