AEG RDB424E1AW


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 165 l, Čistá kapacita mrazničky: 41 l, Roční spotřeba energie: 177 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Smart ovládání mobilem: Ne, Dvouokruhový No Frost: Ne, Šířka: 55,10 cm, Výška: 144,00 cm. Více info


Cena 8 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná LowFrost chladnička AEG RDB424E1AW v bílém provedení má mrazák umístěn nahoře. K dispozici je užitný objem, ze kterého má chladicí část 165 litrů a mrazicí část 41 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je 19 hodin. Klimatická třída je SN-ST a úroveň hluku nepřesáhne 39 dB. Otevírání dveří si můžete zvolit doprava nebo doleva. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladicí části. Elektronické ovládání teploty. Rozměry chladničky (v × š × h): 1 434 × 550 × 547 mm.

Hluk

Nebude vás rušit nadměrným hlukem. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB.

Chladicí zóna

Chladicí část disponuje vnitřním objemem 164 litrů. Uvnitř se nacházejí 3 skleněné poličky. Pro odkládání ovoce a zeleniny poslouží velká průhledná plastová zásuvka. Ve dveřích najdete 3 poličky, které jsou vyrobeny z plastu. Využít je můžete na odložení láhví, mléka, vajíček a kopec jiných věcí.

Mrazicí zóna

Vrchní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou o objemu 41 l. Je vybavena jednou skleněnou poličkou. Její mrazicí kapacita je 2 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 19 hodin.

Technologie LowFrost

Tato technologie vám ušetří množství práce s odmrazováním a údržbou. Technologie LowFrost má speciální chladicí okruhy, díky čemuž se ve vnitřním prostoru mrazničky tvoří až o 80 % méně námrazy. Energetická účinnost spotřebiče se zachová a odmrazování bude pro vás mnohem jednodušší.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky vnitřnímu bočnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Nastavení teploty je snadné díky elektronickému ovládání - všechny změny a nastavení uvidíte na digitálním panelu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 55.1 cm
Výška 144 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG RDB424E1AW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno