AEG Mastery RCB736D5MB

22 490 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 23. 12. 2020
Jak získáte Cashback
19 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 224,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB732E5MX v provedení černý nerez je zařazena do energetické třídy A+++. Nabízí skladovací prostor v chladicí části 266 l z toho 22 l nulová zóna a v mrazničce 94 litrů. Pokročilé chlazení 360° ochrání uložené potraviny. Vzduch je přes cirkulační otvory distribuován do každého rohu chladničky rovnoměrně. Technologie MuliFlow zajišťuje jednotné proudění vzduchu v celé chladničce a chrání potraviny před náhlými změnami teplot nebo vlhkosti a zajistí jejich dlouhodobou čerstvost. TwinTech NoFrost automaticky rozmrazuje mrazničku. Dva termostaty umožňují oddělené ovládání mrazničky i chladničky. Výbavu chladničky tvoří 3 skleněné poličky a 2 průhledné plastové zásuvky (1 nulová zóna), držák na vajíčka, dveřní police a LED osvětlení. V mrazničce se nacházejí 3 plastové zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 5 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je až 18 hodin. Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB732E5MX nabízí funkci Dovolená, která snižuje spotřebu v případě nepřítomnosti. Na externím elektronickém displeji si jednoduše nastavíte potřebné parametry chlazení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Cashback 2 500 Kč

Zvažte i tento produkt

Balíček vitamínů v hodnotě až 3 000 Kč po registraci (více info)

LG GBB92STAXP

Kombinovaná smart chladnička LG GBB92STAXP v nerezové barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hloubka: 67,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Flexibilní skladovací prostor

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB736D5MB je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A+++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Výhodou je také praktický skladovací systém CustomFlex ve dvířkách chladničky, kde můžete uspořádat poličky, příchytky a nádoby libovolně podle potřeby. Jsou jednoduše přemístitelné, abyste maximálně využili skladovací prostor. Najdete zde průhledné boxy na sýry, příchytky na bylinky a bezpečné police pro mléčné výrobky, koření i omáčky. Můžete tak do ní uložit více čerstvých potravin s optimálním využitím prostoru. Potraviny budete mít tak efektivně uloženy a budete je mít vždy na dosah.

Technologie TwinTech

Technologie TwinTech zaručuje v chladničce optimální úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovají čerstvou chuť a strukturu mnohem déle díky nezávislým vzduchovým chladicím systémům chladničky a beznámrazové mrazničky.

Technologie MultiFlow

Technologie MultiFlow od AEG zachová konstantní proud vzduchu ve vaší chladničce a mrazničce aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazená rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorba bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

Chladicí zóna

Chladicí část s automatickým odmražováním disponuje vnitřním objemem 266 l disponuje 4 skleněnými policemi a dveřními přihrádkami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena zásuvkou. Další vysouvací zásuvka s průhlednou čelní stranou 0 °C zóna má 22 l, je vyrobena z průhledného plastu, uskladní čerstvé potraviny v optimálních podmínkách. Uskladněné ryby a maso zůstanou díky funkci maximálně výživné a čerstvé. LED osvětlení je velmi úsporné a zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky s automatickým odmražováním disponuje mrazicí zónou o objemu 94 l. Výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 5 kg/24 hod. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 18 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 201 cm
  • Hloubka 65 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 73,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 182 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 360 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 266 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993283

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery RCB736D5MB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery RCB736D5MB