AEG RCB73421TY vystavený kus s plnou zárukou

Kombinovaná chladnička AEG RCB73421TY černém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Technologie MuliFlow zajišťuje jednotné proudění vzduchu v celé chladničce a chrání potraviny před náhlými změnami teploty nebo vlhkosti a zajistí jejich dlouhodobou čerstvost. TwinTech No Frost automaticky rozmrazuje mrazničku. Dva termostaty umožňují oddělené ovládání mrazničky i chladničky. Chladící část má objem 230 l nabízí LED postranní osvětlení 3 skleněné poličky, 3 dveřní poličky a 2 zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny a masa v optimálních podmínkách. Mrazící část, umístěná dole má 94 l a její vnitřní výbavu tvoří 3 zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 18 hodin. Kombinovaná chladnička AEG RCB73421TY nabízí funkci Dovolená, která snižuje spotřebu v případě nepřítomnosti. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 12 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool B TNF 5323 OX3

Kombinovaná chladnička Whirlpool B TNF 5323 OX3 se samostatnou mrazákem dole v nerezovém provedení se šířkou 70 cm. Chladnička se automaticky odmrazuje v pravidelných intervalech. Během rozmrazováno…

  • Šírka: 70 cm
  • Výška: 195 cm
  • Dvouokruhový NoFrost: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Technologie TwinTech

Kombinovaná chladnička AEG RCB73421TY je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A ++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Technologie TwinTech zaručuje v chladničce optimální úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovají čerstvou chuť a strukturu mnohem déle, díky nezávislým vzduchovým chladicím systémům chladničky a beznámrazové mrazničky.

Technologie MultiFlow

Technologie MultiFlow od AEG zachová konstantní proud vzduchu ve vaší chladničce a mrazničce, aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazená rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorba bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

Chladicí zóna

Chladicí část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 230 l disponuje 3 skleněnými policemi a 3 dveřními přihrádkami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena zásuvkou. Další vysouvací zásuvka s průhlednou čelní stranou z průhledného plastu uskladní čerstvé potraviny v optimálních podmínkách. Uskladněné ryby a maso zůstanou díky funkci maximálně výživné a čerstvé. Postranní LED osvětlení je velmi úsporné a zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky s automatickým odmrazováním disponuje mrazicí zónou o objemu 94 l. Výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky plné šířky a 2 skleněné poličky. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg / 24 hod. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 18 hodin.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 186 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 64,2 cm
Hmotnosť: 69 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 8 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 230 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 263 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993245

Všechny parametry

Recenze AEG RCB73421TY

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG RCB73421TY