AEG Mastery RCB732E5MX


Šírka: 59.5 cm, Výška: 186 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 19 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 194,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB732E5MX v nerezovém provedení. Nabízí skladovací prostor v chladicí části 230 l, z toho 22 l je nulová zóna, a kapacita mrazničky je 101 litrů. Pokročilé chlazení 360° ochrání uložené potraviny. Vzduch je přes cirkulační otvory distribuován do každého rohu chladničky rovnoměrně. Technologie MuliFlow zajišťuje jednotné proudění vzduchu v celé chladničce a chrání potraviny před náhlými změnami teplot nebo vlhkosti a zajistí jejich dlouhodobou čerstvost. TwinTech NoFrost automaticky rozmrazuje mrazničku. Dva termostaty umožňují oddělené ovládání mrazničky i chladničky. Výbavu chladničky tvoří 3 skleněné poličky a 2 průhledné plastové zásuvky (1 nulová zóna), držák na vajíčka, dveřní police a LED osvětlení. V mrazničce se nacházejí 3 plastové zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je až 18 hodin. Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB732E5MX nabízí funkci Dovolená, která snižuje spotřebu v případě nepřítomnosti. Na externím elektronickém displeji si jednoduše nastavíte potřebné parametry chlazení.

Flexibilní skladovací prostor

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB732E5MX. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Výhodou je také praktický skladovací systém CustomFlex v dvířkách chladničky, kde můžete uspořádat poličky, příchytky a nádoby libovolně podle potřeby. Jsou jednoduše přemístitelné, abyste maximálně využili skladovací prostor. Najdete zde průhledné boxy na sýry, příchytky na bylinky a bezpečné police pro mléčné výrobky, koření i omáčky. Můžete tak do ní uložit více čerstvých potravin s optimálním využitím prostoru. Potraviny budete mít tak efektivně uloženy a budete je mít vždy na dosah.

Technologie TwinTech

Technologie TwinTech zaručuje v chladničce optimální úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovají čerstvou chuť a strukturu mnohem déle díky nezávislým vzduchovým chladicím systémům chladničky a beznámrazové mrazničky.

Technologie MultiFlow

Technologie MultiFlow od AEG zachová konstantní proud vzduchu ve vaší chladničce a mrazničce, aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazená rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorba bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

Chladicí zóna

Chladicí část s automatickým odmražováním disponuje vnitřním objemem 230 l disponuje skleněnými policemi a dveřními přihrádkami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena zásuvkou. Další vysouvací zásuvka s průhlednou čelní stranou 0 °C zóna má 22 l, je vyrobena z průhledného plastu, uskladní čerstvé potraviny v optimálních podmínkách. Uskladněné ryby a maso zůstanou díky funkci maximálně výživné a čerstvé. LED osvětlení je velmi úsporné a zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky s automatickým odmražováním disponuje mrazicí zónou o objemu 101 l. Výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hod. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 18 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG Mastery RCB732E5MX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno