AEG RCB732D7MX


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 230 l, Objem mrazničky: 101 l, Roční spotřeba energie: 200 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,5 cm, Výška: 186 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička AEG RCB732D7MX v nerezovém provedení s displejem má celkový objem 331 l. Chladicí část nabízí objem 230 l a mrazicí část 101 l. Je vybavena funkcí chlazení 306°, CustomFlex, TwinTech No Frost, regulací vlhkosti a dotykovým ovládáním. Dosahuje hlučnosti 37 dB.

Chladicí část

Horní zóna kombinované chladničky AEG RCB732D7MX objem 230 litrů. Vnitřní prostor se skládá ze 3 skleněných polic po celé šířce a plastových zásuvek pro skladování ovoce a zeleniny. Ve dveřích jsou také police, které lze využít pro skladování láhví nebo vajec.

Mrazicí zóna

Ve spodní části chladničky se nachází mrazicí zóna o objemu 101 l. K dispozici jsou 3 plastové zásuvky a automatické odmrazování. Mrazicí kapacita je 7,8 kg/24 h . Doba skladování při výpadku proudu je maximálně 10 hodin.

Technologie TwinTech®

Technologie TwinTech® zajišťuje optimální úroveň vlhkosti a teploty v chladničce . Potraviny si díky nezávislým systémům chlazení vzduchu v chladničce a beznámrazové mrazničce zachovají mnohem déle svou čerstvou chuť a strukturu.

Chlazení 360°

Chladnička se postará o kvalitu potravin na jakémkoli místě díky cirkulaci vzduchu Cooling 360°. Chladný vzduch cirkuluje skrze větrací otvory v každém rohu chladničky. Inovativní zadní strana z pravého antického dřeva obnovuje teplotu při každém otevření dveří.

Systém CustomFlex®

Kombinovaná chladnička se systémem CustomFlex® nabízí jedinečný flexibilní úložný prostor ve dveřích, který si můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Každá potravina může být uložena na správném místě. Přihrádky lze snadno přemístit a vytvořit tak optimální úložný prostor pro každou příležitost.

Regulace vlhkosti - regulace vlhkosti pro čerstvou zeleninu

Vychutnejte si lahodnou zeleninu s naší zásuvkou s regulací vlhkosti . Díky regulaci vlhkosti vzduchu vytváří to nejlepší prostředí pro skladování potravin. Zavřením větracích otvorů vznikne ideální prostor pro skladování bylinek a listové zeleniny, zatímco otevřením větracích otvorů získáte optimální skladování.

Coolmatic a Frostmatic

Kombinovaná chladnička s mrazničkou je vybavena funkcemi Coolmatic a Frostmatic pro rychlé a kvalitní chlazení nebo zmrazování potravin. Toho je dosaženo dočasným zvýšením výkonu chladničky na maximum a návratem ke standardnímu výkonu po dosažení požadované teploty.

Kompletní ovládání jedním dotykem

Štíhlé, intuitivní a všestranné ovládání umožňuje snadno nastavit vnitřní prostředí tak, aby bylo o vaše potraviny vždy co nejlépe postaráno. Chladnička má elektronickou regulaci teploty s vnějším displejem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG RCB732D7MX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi