AEG RCB65121TX vystavený kus s plnou zárukou

21 990 Kč ? Ušetříte 9 % 19 988 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 998,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička AEG RCB65121TX v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Technologie MuliFlow zajišťuje jednotné proudění vzduchu v celé chladničce a chrání potraviny před náhlými změnami teploty nebo vlhkosti a zajistí jejich dlouhodobou čerstvost. TwinTech No Frost automaticky rozmrazuje mrazničku. Dva termostaty umožňují oddělené ovládání mrazničky i chladničky. Chladící část má objem 333 l nabízí LED stropní osvětlení 4 skleněné poličky, 4 dveřní poličky a 2 zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny a masa v optimálních podmínkách. Mrazící část, umístěná dole má 128 l a její vnitřní výbavu tvoří výrobník ledu Twist & Serve, 2 zásuvky a 1 výklopnou přihrádku. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 24 hodin. Chladnička AEG RCB65121TX nabízí funkci Dovolená, která snižuje spotřebu v případě nepřítomnosti. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 9 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Siemens KG39FPB45

Siemens KG39FPB45

Smart kombinovaná chladnička / po dokoupení příslušenství Home Connect Connectivity Kit /s mrazničkou Siemens KG39FPB45 v černé inox barvě, v energetické třídě A +++ s celkovým objemem 343 l.…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hloubka: 66 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Technologie TwinTech

Kombinovaná chladnička AEG RCB65121TX je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A ++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Technologie TwinTech zaručuje v chladničce optimální úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovají čerstvou chuť a strukturu mnohem déle, díky nezávislým vzduchovým chladicím systémům chladničky a beznámrazové mrazničky.

Technologie MultiFlow

Technologie MultiFlow od AEG zachová konstantní proud vzuchu ve vaší chladničce a mrazničce, aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazená rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorba bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

Chladicí zóna

Chladící část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 233 l disponuje 4 skleněnými policemi a 4 dveřními přihrádkami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena zásuvkou. Další vysouvací zásuvka s průhlednou čelní stranou z průhledného plastu uskladní čerstvé potraviny v optimálních podmínkách. Uskladněné ryby a maso zůstanou díky funkci maximálně výživné a čerstvé. Stropní LED osvětlení je velmi úsporné a zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky s automatickým odmrazováním disponuje mrazicí zónou o objemu 128 l. Výbavu tvoří 2 průhledné plastové zásuvky plné šířky a 1 menší šířky, 2 skleněné poličky. Najdete v ní i výrobník ledu Twist & Serve. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg / 24 hod. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 24 hodin.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 70 cm
  • Výška 192 cm
  • Hloubka 72 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hloubka: 72 cm
Hmotnost: 88,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 321 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 128 L
Mrazící výkon: 9 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 461 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 333 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993240

Všechny parametry

Recenze AEG RCB65121TX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG RCB65121TX