AEG Mastery RCB646E3MB

24 490 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 23. 12. 2020
Jak získáte Cashback
21 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 244,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička AEG RCB646E3MB v černém provedení je zařazena do energetické třídy A++. Technologie MultiFlow zajišťuje jednotné proudění vzduchu v celé chladničce a chrání potraviny před náhlými změnami teplot nebo vlhkosti a zajistí jejich dlouhodobou čerstvost. Twintech NoFrost automaticky rozmrazuje mrazničku. Dva termostaty umožňují oddělené ovládání mrazničky i chladničky. Chladicí část má objem 333 l z toho 24 l má zásuvka s nulovou zónou. Nabízí LED postranní osvětlení 4 skleněné poličky, dveřní poličky a 2 zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny a masa v optimálních podmínkách. Mrazicí část, umístěná dole má 128 l a její vnitřní výbavu tvoří 2 zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je až 24 hodin. Kombinovaná chladnička AEG RCB646E3MB má hlučnost 43 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Cashback 2 500 Kč

Zvažte i tento produkt

LG GBB569NSAFB

24 990 Kč

K odeslání 1 ks

Kombinovaná smart chladnička LG GBB569NSAFB v barvě Noble Steel je zařazena do energetické Tied A +++. LG Smart ThinQ + Wi-Fi umožňuje její ovládání pomocí mobilního zařízení na dálku. Total No Frost…

  • Šířka: 70,5 cm
  • Výška: 185 cm
  • Hloubka: 74 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Kombinovaná chladnička Multispace

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB646E3MB série 8000 nabízí díky Multispace větší skladovací kapacitu než standardní chladničky. Má začleněn dodatečný úložný prostor v horní části chladničky s nastavitelný interiérem. Skladovací prostor navíc je dostupný také díky extra výšce spotřebiče. Představuje tak široce využitelný způsob skladování potravin. Můžete tak do ní uložit více čerstvých potravin s optimálním využití prostoru. Potraviny budete mít tak efektivně uloženy a budete je mít vždy na dosah.

Technologie MultiFlow

Technologie MultiFlow od AEG zachová konstantní proud vzduchu ve vaší chladničce a mrazničce aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazená rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorba bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

Technologie TwinTech

Technologie TwinTech zaručuje v chladničce optimální úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovají čerstvou chuť a strukturu mnohem déle díky nezávislým vzduchovým chladicím systémům chladničky a beznámrazové mrazničky.

Kompletní ovládání jedním dotykem

Štíhlé, intuitivní a univerzální ovládací prvky vám umožní snadné nastavení vnitřního prostředí, aby o vaše potraviny bylo vždy nejlépe postaráno. Chladnička má elektronické ovládání teploty s vnějším LCD displejem.

Chladicí zóna

Chladicí část s automatickým odmražováním disponuje vnitřním objemem 333 l disponuje 4 skleněnými policemi a dveřními přihrádkami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena zásuvkou. Další vysouvací zásuvka s průhlednou čelní stranou 0 °C zóna má 24 l, je vyrobena z průhledného plastu, uskladní čerstvé potraviny v optimálních podmínkách. Uskladněné ryby a maso zůstanou díky funkci maximálně výživné a čerstvé. LED osvětlení je velmi úsporné a zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky s automatickým odmražováním disponuje mrazicí zónou o objemu 128 l. Výbavu tvoří 2 průhledné plastové zásuvky, 1 skleněná polička. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg/24 hod Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 24 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 70 cm
  • Výška 192 cm
  • Hloubka 71,2 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hloubka: 71,2 cm
Hmotnost: 88,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 321 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 128 L
Mrazící výkon: 9 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 461 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 333 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993287

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery RCB646E3MB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery RCB646E3MB