AEG Mastery RCB636E4MW


Šírka: 59.5 cm, Výška: 201 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 169,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB636E4MW v bílém provedení. Nabízí skladovací prostor v chladicí části 266 l, z toho 22 l má nulová zóna a kapacita mrazničky je 101 litrů. Technologie MuliFlow zajišťuje jednotné proudění vzduchu v celé chladničce a chrání potraviny před náhlými změnami teplot nebo vlhkosti a zajistí jejich dlouhodobou čerstvost. TwinTech NoFrost automaticky rozmrazuje mrazničku. Dva termostaty umožňují oddělené ovládání mrazničky i chladničky. Výbavu chladničky tvoří 4 skleněné poličky a 2 průhledné plastové zásuvky (1 nulová zóna), držák na vajíčka, dveřní police a LED osvětlení. V mrazničce se nachází 3 plastové zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je až 18 hodin. Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB636E4MW nabízí funkci Dovolená, která snižuje spotřebu v případě nepřítomnosti.

Chladnička s technologií TwinTech

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB636E4MW se systémem CustomFlex® nabízí jedinečný flexibilní skladovací prostor ve dveřích, který si jednoduše nastavíte podle potřeby. Každou jednu potravinu lze uložit na to správné místo. Zásuvky a přihrádky lze jednoduše přemístit a vytvořit tak optimální skladovací prostor pro každou příležitost. Kombinovaná chladnička určitě splní potřeby vaší domácnosti. Nabízí dostatečný objem jak v chladicí, tak v mrazicí části. Vytváří tak optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Technologie TwinTech zaručuje v chladničce optimální úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovají čerstvou chuť a strukturu mnohem déle díky nezávislým vzduchovým chladicím systémům chladničky a beznámrazové mrazničky.

Technologie MultiFlow

Technologie MultiFlow od AEG zachová konstantní proud vzduchu ve vaší chladničce a mrazničce, aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazená rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorba bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

Chladicí zóna

Chladicí část s automatickým odmražováním disponuje vnitřním objemem 266 l disponuje 4 skleněnými policemi a dveřními přihrádkami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena zásuvkou. Další vysouvací zásuvka s průhlednou čelní stranou 0 °C zóna má 22 l, je vyrobena z průhledného plastu, uskladní čerstvé potraviny v optimálních podmínkách. Uskladněné ryby a maso zůstanou díky funkci maximálně výživné a čerstvé. LED osvětlení je velmi úsporné a zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky s automatickým odmražováním disponuje mrazicí zónou o objemu 101 l. Výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hod. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 18 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 201 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG Mastery RCB636E4MW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno