AEG NSC7G751ES

Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 287 l, Objem mrazničky: 89 l, Roční spotřeba energie: 247 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 69,6 cm, Výška: 188,4 cm, Hloubka: 54,9 cm. Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička s mrazákem dole AEG NSC7G751ES v bílém provedení má celkovou kapacitu 376 l. Je vybavena technologií No Frost, Dynamic Air, zásuvkou GreenZone a funkcí rychlé mrazení. Nabízí oddělené ovládání mrazicí a chladicí části. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin. Maximální hlučnost dosahuje úrovně 35 dB.

Zásuvka GreenZone

Zásuvka GreenZone odstraňuje přebytečnou vlhkost a zároveň udržuje správnou úroveň vlhkosti pro zeleninu. Díky tomu je zelenina chráněna správnou vlhkostí a po 11 dnech si uchovává až 95 % vitamínů.*

* Míra zachování vitaminu C na základě externího testu v borůvkách po 11 dnech v zásuvce GreenZone.

Technologie TwinTech®

Díky technologii TwinTech® No Frost už nikdy nebudete muset mrazničku odmrazovat. Dvojitý chladicí systém udržuje potraviny o 60 % vlhčí než chladničky s jedním výparníkem*. Tím, že nepoužívá suchý vzduch z mrazničky, udržuje ideální vlhkost a zabraňuje vysychání potravin.

*Vlastní test technologie TwinTech pomocí vlastní testovací metody, která měří úroveň hydratace po 9 dnech skladování ve srovnání s patentovaným produktem s jedním odpařovačem.

MaxiSpace poskytuje větší úložnou kapacitu

Chladnička MaxiSpace nabízí o 45 % větší kapacitu než standardní chladnička s mrazničkou. Je vyšší a širší než běžné chladničky, takže poskytuje další prostor pro uložení většího množství potravin.

Stabilní teplota díky technologii DynamicAir

Technologie DynamicAir udržuje konstantní proudění chladného vzduchu v celé chladničce. Každá police je tak rovnoměrně chlazena, bakterie se nemnoží a uložené potraviny zůstávají déle čerstvé.

Chladicí část

Chladicí prostor má objem 284 l. Obsahuje 4 police plné šířky, Metallic Grey a 1 Bottle Stop. Je vybavena technologií automatického odmrazování No Frost. Je také vybavena funkcí Coolmatic, která umožňuje rychlé zchlazení čerstvých potravin. Osvětlení LED se postará o to, aby byly potraviny dobře viditelné.

Mrazicí část

Mrazicí prostor má objem 87 litrů. Obsahuje tři průhledné plastové zásuvky. Mrazicí kapacita je 10,5 kg/24 h. Díky technologii No Frost není nutné ruční odmrazování. Funkce Frostmatic se postará o rychlé zmrazení potravin.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 188.4 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 376 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG NSC7G751ES

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi