AEG MSB2547D-M Mastery

Vestavěná mikrovlná trouba AEG MSB2547D-M nabízí kromě klasického mikrovlnného ohřevu také funkci grilu. Výkon mikrovĺn je 900 W a výkonu grilu 1000 W. Vyberte si z 8 úrovní ohřevu. Prednosti rúry jsou kromě skvělých programů a automatických odmrazovacích programů s měřením hmotnosti. Je vybavena LED digitálním displejem, který informuje o průběhu vaření. Samozrejmosťou je vnitřní osvětlení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Plne zabudovatelná mikrovlnná rúra

Bez ohledu na velikost, tvar nebo vlastnosti vašeho prostoru můžete tuto mikrovlnnou troubu AEG MSB2547D-M instalovat ve většině kuchyňských konfigurací, čímž zajistí jasnou linii a pohodlné přípravě jídla. Je jednou z nejrýchlejších instalovaných troub na trhu, nebo jde o problémové umístění nebo úzkou plochu.

Dokonalá příprava

Servírujte chutné jedlá v průběhu tohoto okamžiku s touto mikrovlnnou troubou s dvojitou funkcí - s funkcí grilu pro profesionální dokončení pokrmů. Vylepšujte chuť i texturu, závěrečné doplňování pokrmu jedním stisknutím tlačítka - od chrumkavej slaninky po zlatistú syrovú kôrku. Výkon mikrovlnné trouby: 900 W a Výkon grilu: 1000 W.

Automatické rozmrazovací programy.

Odteraz žádné zbytočné čekání na rozmrazenie potravin. Mikrovlnná rúra AEG nabízí automatické dezinfekční programy, díky nimž budou potraviny odmrazeny ve velmi krátkém čase. Program si sám zvolí optimální výkon podle hmotnosti vložené suroviny. Kromě toho máte vždy záruku, že se jedlo dokonale rozmrazené a připravené a další zpracování. Využite ušetřený čas a věnujte se oblíbeným aktivitám. Přípravujte chutné jednou rychle a jednoduše.

Jednoduché ovládání

Mikrovlnná rúra má ovládací panel s intuitivním dotykovým ovládáním, který má jednoduchý, lehce utieratelný povrch. Panel citlivý na dotyk vám také umožní změnit funkce a časování během několika sekund.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 23 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Aeg
Vnitřní objem: 23 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 38,8 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 18,5 Kg
Hloubka pro zabudování: 50 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 3
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické

Ostatní

Kód produktu: 947607444

Všechny parametry

Recenze AEG MSB2547D-M Mastery

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG MSB2547D-M Mastery