• Výprodej
  • Doprava zdarma

Aeg Výrobce: Aeg

Aeg MC2664E-M vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

6 998 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

6 998 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 69,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba AEG MC2664E-M s 8 automatickými programy, 90 minutovým časovačem s otočným ovladačem a 4 automatickými rozmrazovacími programy je velkým pomocníkem v každé kuchyni. Vnitřní objem je 26 litrů a jedná se o kombinaci s tradiční troubou. Díky digitálnímu LCD displeji máte po celou dobu přehled nad připravovaným pokrmem. Výrobce uvádí mikrovlnný výkon 900 W a hlučnost 60 dB. Každý jistě ocení elektronické ovládání za pomoci tlačítek. Mikrovlnná trouba se vyrábí v nerezové barvě a hodí se do každé kuchyně.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Moderní domácí pomocník

Vestavná mikrovlnná trouba AEG MC2664E-M se stane nepředstavitelným pomocníkem při přípravě a ohřevu vašich pokrmů. Budete v ní s radostí připravovat lahodné jídla pro vaše blízké. Mikrovlnná trouba má objem 26l a proto v ní můžete připravovat i větší jídla. Díky přehlednému a dobře viditelnému displeji máte podrobný přehled o všech programech a nastaveních. Na tomto panelu mohou být zobrazovány například informace z teplotní sondy, hodiny, minutka nebo pomocí něho mohou být kontrolovány a obsluhovány i jiné vyspělé funkce, které trouba podporuje.

Flexibilní vaření

Vestavná mikrovlnná trouba AEG MC2664E-M disponuje funkcí rozmrazování - ta umožňuje velmi citlivé dávkování tepla tak, aby požadovaný kus potraviny rozmrzl, aniž by začal projevovat známky vaření či jiné tepelné úpravy. Dále je to funkce vaření a udržení tepla. Všechny tyto funkce lze kombinovat a vykouzlit tak během pár minut ideální podmínky pro tepelnou úpravu chutných pokrmů. Funkce si volíte automaticky, a proto máte vždy dokonalé výsledky. Výkon grilu je 1000W. Měření hmotnosti, dětská pojistka, elektronické hodiny a časovač jsou další doplňky tohoto designového spotřebiče, který můžete libovolně kombinovat s dalšími vestavnými spotřebiči. Tato úsporná a účinná mikrovlnná trouba se pyšní především snadnou údržbou a je vybavena nerezovým vnitřkem, což vede k maximální optimalizaci výsledků vaření.

Obsluha

Samozřejmostí je i snadné ovládání mikrovlnky pomocí tlačítkového ovládání. Nesmí chybět ani vnitřní osvětlení. Otevírání dvířek je klasické. Výkon mikrovlnné trouby je 900W. Průměr talíře je 32,5cm. Mikrovlnná trouba AEG MC2664E-M má 5 úrovní výkonu.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Typ ovládání: elektronické
Gril: Ne
Vnitřní objem: 25 L
Mikrovlnný výkon: 900 W

Další vlastnosti

Značka: Aeg
Vnitřní objem: 25 L
Mikrovlnný výkon: 900 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,4 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 45,9 cm
Hloubka: 41,7 cm
Hmotnost: 18 Kg
Hloubka pro zabudování: 50 cm
Výška pro zabudování: 45 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 5
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: 947608578

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru