AEG MBE2658SEM

Vestavná mikrovlnná trouba AEG MBE2658SEM v provedení černá/nerez nabízí 5 úrovní s maximálním mikrovlnným výkonem 900 W. K dispozici je také automatické rozmrazování potravin podle hmotnosti. Ovládání je elektronické, zajištěné pomocí dotyku, dvířka se otevírají stiskem tlačítka elektronicky. Vestavná mikrovlnná trouba AEG MBE2658SEM nabízí také dětskou pojistku a LED displej. Vnitřní prostor je vyroben z bílé lakované oceli a je osvětlen pomocí LED. Uvnitř se nachází skleněný otočný talíř s průměrem 32,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Plně vestavná mikrovlnná trouba

Bez ohledu na velikost, tvar nebo vlastnosti vašeho prostoru můžete tuto mikrovlnnou troubu AEG MBE2658SEM instalovat ve většině kuchyňských konfigurací, čímž zajistíte jasné linie a pohodlnou přípravu jídla. Tato mikrovlnná trouba patří mezi jednu z nejrychleji instalovaných trub na trhu. Vestavná mikrovlnná trouba má ovládací panel s intuitivním dotykovým ovládáním, které má jednoduchý a snadno omyvatelný povrch. Panel citlivý na dotek vám také umožní změnit funkce a časování v průběhu sekund. Servírujte chutná jídla během okamžiku s touto mikrovlnnou troubou. Výkon mikrovlnné trouby činí 900 W.

Rychle a individuálně se dostanete k funkcím

Nejčastěji používané nastavení mikrovlnné trouby si můžete jednoduše uložit a rychle tak zapnout v rámci oblíbených funkcí. Pro nastavení individuálně přizpůsobeného programu ho jednoduše stačí zapnout pomocí ikony hvězdičky.

Automatické rozmrazovací programy

Odteď žádné zbytečné čekání na rozmrazení potravin. Mikrovlnná trouba AEG nabízí automatické rozmrazovací programy, díky kterým budou potraviny rozmrazené ve velmi krátkém čase. Program si sám zvolí optimální výkon podle hmotnosti vložené suroviny. Kromě toho máte vždy záruku, že jídlo je dokonale rozmrazené a připravené pro další zpracování. Využijte ušetřený čas a věnujte se oblíbeným činnostem. Připravujte chutná jídla rychle a jednoduše.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ne
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Aeg
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,6 cm
Šířka pro zabudování: 52,5 cm
Výška: 52,5 cm
Hloubka: 40,4 cm
Hmotnost: 18 Kg
Hloubka pro zabudování: 40,4 cm
Výška pro zabudování: 41 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 5
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: 947608720

Všechny parametry

Recenze AEG MBE2658SEM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG MBE2658SEM