AEG 8000 PowerCare LWR85165OC


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 6 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 307 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 51 kWh na 100 cyklů praní, 12 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 66 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící pračka se sušičkou AEG 8000 PowerCare LWR85165OC nabízí kapacitu praní 10 kg a kapacitu sušení 6 kg. Je vybavena funkcemi PowerClean, SteamRefresh, SpecialCare Wash-to-Dry, zásuvkou UniversalDose, odloženým startem a dětskou pojistkou. Nabízí 12 programů. Nabízí také dálkové ovládání prostřednictvím aplikace.

Technologie PowerClean

Funkce PowerClean využívá technologii předmíchání pracího prostředku s vodou, která zajišťuje lepší výsledky praní již od 30 °C za méně než 1 hodinu. * Kromě toho je doba sušení upravena podle velikosti náplně. Oblečení je vysušeno, ale ne přesušeno, což vám umožní zachovat dokonalý vzhled vašeho oblečení.

*Externí test programu PowerClean 59 min při 30 °C, 5 kg prádla - 100% odstranění 59 nejběžnějších skvrn v domácnosti.

Technologie SpecialCare Wash-to-Dry

Technologie SpecialCare Wash-to-Dry se přizpůsobí každému typu prádla a zajistí šetrné, ale účinné praní. Tato pračka s certifikátem Woolmark Blue se postará i o choulostivé materiály, jako je vlna a jemné prádlo. Obnoví také voděodolnost vašeho outdoorového oblečení.

Účinné a rychlé praní při nízkých teplotách s technologií UniversalDose

Pračka je vybavena jedinečnou zásuvkou UniversalDose, která využívá přizpůsobené vodní trysky ke změkčení a propíchnutí pracích kapslí, které se aktivují o 60 % rychleji než při použití bubnu. To přispívá k lepšímu odstraňování skvrn při studeném a rychlém hodinovém praní, což pomáhá jak vašemu oblečení, tak i planetě*.
*Interní test s použitím hodinového programu pro bavlnu na 30 °C, který porovnával kapsle PODS® v zásuvce UniversalDose oproti kapslím PODS® v bubnu.

Technologie SteamRefresh

Technologie SteamRefresh neutralizuje pachy* a snižuje pomačkání oblečení již za 25 minut. Pro ještě větší svěžest jednoduše zkombinujte vůni prádla s jemnou párou mezi praními.
* Externí test prokázal neutralizaci zápachu cigaretového kouře v cyklu SteamRefresh.

Aplikace My AEG Care

Praktická chytrá pračka se sušičkou splňuje vaše očekávání od moderního spotřebiče. Kromě toho, že účinně ošetřuje vaše prádlo s nízkou spotřebou vody, energie a pracího prostředku, ji lze ovládat prostřednictvím Wi-Fi přes mobilní aplikaci My AEG Care. Přizpůsobte si prací cykly a posílejte spotřebiči pokyny, aby se přizpůsobil vašim potřebám a zvyklostem.

  • Programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna/ruční praní, sportovní prádlo, čištění pračky, Quick 20 Wash&Dry 60, Power Clean, Hygiene, máchání, odstředění/vypuštění

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Maximální hloubka 66 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG 8000 PowerCare LWR85165OC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi