AEG 8000 PowerCare LWR85165AC


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 6 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 307 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 51 kWh na 100 cyklů praní, 12 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 66 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící pračka se sušičkou AEG 8000 PowerCare LWR85165AC má kapacitu bubnu 10 kg pro praní a 6 kg pro sušení. Je vybavena funkcemi PowerClean, SteamRefresh, SpecialCare Wash-to-Dry, automatickým dávkováním pracího prostředku AutoDose, odloženým startem a dětskou pojistkou. Nabízí 12 programů. Nabízí také dálkové ovládání prostřednictvím aplikace.

Technologie PowerClean

Funkce PowerClean využívá technologii předmíchání pracího prostředku s vodou, která zajišťuje lepší výsledky praní již od 30 °C za méně než 1 hodinu. * Kromě toho je doba sušení upravena podle velikosti náplně. Oblečení je vysušeno, ale ne přesušeno, což vám umožní zachovat dokonalý vzhled vašeho oblečení.

*Externí test programu PowerClean 59 min při 30 °C, 5 kg prádla - 100% odstranění 59 nejběžnějších skvrn v domácnosti.

Technologie SpecialCare Wash-to-Dry

Technologie SpecialCare Wash-to-Dry se přizpůsobí každému typu prádla a zajistí šetrné, ale účinné praní. Tato pračka s certifikátem Woolmark Blue se postará i o choulostivé materiály, jako je vlna a jemné prádlo. Obnoví také voděodolnost vašeho outdoorového oblečení.

Dávkování správného množství pracího prostředku

Systém AutoDose využívá senzory k přesnému nastavení množství pracího prostředku a změkčovadla. Automaticky dávkuje správné množství pracího prostředku pro každou dávku prádla, čímž snižuje spotřebu až o 60 %* a chrání tak vaše prádlo před opotřebením. Ušetříte také peníze za prací prostředky a změkčovadla a zároveň zabráníte nepříjemným reakcím citlivé a alergické pokožky.
*Interní test, množství pracího prostředku na 2 kg prádla s funkcí AutoDose ve srovnání s průměrnou manuální dávkou pracího prostředku.

Technologie SteamRefresh

Technologie SteamRefresh neutralizuje pachy* a snižuje pomačkání prádla již za 25 minut. Pro ještě větší svěžest jednoduše spojte vůni prádla s jemnou párou mezi praními.
* Externí test prokázal neutralizaci zápachu cigaretového kouře v cyklu SteamRefresh.

Aplikace My AEG

Praktická chytrá pračka se sušičkou splňuje vaše očekávání od moderního spotřebiče. Kromě toho, že účinně ošetřuje vaše prádlo s nízkou spotřebou vody, energie a pracího prostředku, ji lze ovládat prostřednictvím Wi-Fi přes mobilní aplikaci My AEG. Přizpůsobte si prací cykly a posílejte spotřebiči pokyny, aby se přizpůsobil vašim potřebám a zvyklostem.

  • Programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna/ruční praní, sportovní prádlo, čištění pračky, Quick 20 Wash&Dry 60, Power Clean, Hygiene, máchání, odstředění/vypuštění

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Maximální hloubka 66 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG 8000 PowerCare LWR85165AC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi