AEG ProSteam LTX7E273C

Pračka AEG ProSteam LTX7E273C plněná shora, v bílém provedení a s technologií ProStream a kapacitou bubnu pro 7 kg prádla. Pračka disponuje tichým a odolným Ökoinvertorovým motorem s doživotní zárukou a hlučností při praní 49 dB a při odstřeďování 78 dB. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1200 ot./min. Nabízí 10 pracích programů. Nechybí odložený start, technologie Fuzzy Logic, kontrola rovnoměrného rozložení náplně, automatické umístěny na bubnu do správné polohy na konci programu. Pračku ovládáte prostřednictvím otočného voliče doplněného velkým displejem. Proti vyplavení je pračka AEG ProSteam LTX7E273C vybavena ochranou proti úniku vody. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Praktický pomocník

Šikovná pračka AEG LTX7E273C zvládne na jeden prací cyklus vyprat 7 kg prádla. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. Navíc technologie ProStream pomůže dosáhnout dokonalé výsledky jednoduše a pohodlně každý den. sníží silou páry pomačkání prádla a zároveň ji osvěží. K dispozici je také možnost odloženého startu, kontrola rovnoměrného rozložení náplně. Na konci programu se buben automaticky umístí do správné polohy. Buben pračky je možné velmi jednoduše a zároveň potichu otevřít díky systému otevírání Soft opening. Užitečná vlastnost je také to, že se buben po skončení pracího programu automaticky zastaví v horní poloze, takže ji můžete hned otevřít a vyjmout prádlo.

  •     10 pracích programů: bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna plus, pára osvěžení, protialergický, rychlý 20 minutový 3 Kg, New Outdoor, peřiny, rifle
  •     Funkce: zap./vyp., Pára, zpožděný start, start / pauza, výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, skvrny / předpírka, Rinse, úspora času, Eco

Technologie ProSteam®

Každodenní péče o profesionální vzhled bude bez námahy. Technologie ProSteam® znamená, že vaše košile budou vypadat elegantně déle díky snížení pomačkání až o jednu třetinu. Zkrácení chemického čištění a žehlení znamená menší opotřebení vláken. Umožňuje ukončit praní párou a výrazně zmírní pomačkání oděvů nebo použít samostatný parní program na osvěžení bielizne.Udržuje vaše oblečení v bezvadném stavu, každý den.

ProSense

Pomocí technologie ProSense je každá dávka prádla nejprve zvážena, aby se program přizpůsobil aktuální náplni. Podle toho se upraví délka cyklu, aby bylo prádlo důkladně čisté a přitom pračka neprala zbytečně dlouho. Předejdete tak opotřebení a vyblednutí barev.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uloženo. V případě nerovnoměrně rozložené prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe stratifikovat. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

ÖkoInvertor, nejnižší spotřeba energie

Energeticky účinný motor ÖkoInvertor nabízí nejvyšší účinnost a trvanlivost a zajišťuje také špičkový prací výkon bez ohledu na zvolený program.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na vás zbývá pouze nastavení si programu podle druhu tkaniny.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 49 db
  • Kapacita bubnu 7 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 40 cm
Výška: 890 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnosť: 61 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 49 db
Hluk při odstřeďování: 78 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 10
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 69 kWh

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 45 L
Celková spotřeba: 175 kWh
Roční spotř.en. při praní: 175 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9990 L
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Ostatní

Kód produktu: 913123703

Všechny parametry

Recenze AEG ProSteam LTX7E273C

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG ProSteam LTX7E273C