AEG ProSteam LTX7C562C

Pračka plněná shora AEG ProSteam LTX7C562C má kapacitu bubnu pro praní 6 kg. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1500 ot./min. Nabízí 10 pracích programů a další funkce: zap./vyp., pára, zpožděný start, start/pauza, výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, skvrny/předpírka, extra máchání, nastavení, úspora času, Eco. Invertorový motor zajišťuje nízkou hlučnost při odstřeďování 77 dB. Ovládáte ji pomocí otočného voliče a velkého LCD displeje. Pračka AEG ProSteam LTX7C562C disponuje kontrolou rovnoměrného rozložení náplně a technologií Fuzzy Logic. Buben pračky se po ukončení programu automaticky umístí do správné polohy. Dvířka jsou vybavena jemným otevíráním. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Praktický pomocník

Úsporná pračka plněná shora AEG ProSteam LTX7C562C zvládne na jeden prací cyklus vyprat 6 kg prádla. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. K dispozici je také možnost odloženého startu. 

  •     10 pracích programů: bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna plus, pára osvěžení, protialergický, rychlý 20 minutový 3 Kg, sportovní prádlo, peřiny, rifle
  •     Funkce: zap./vyp., pára, zpožděný start, start/pauza, výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, skvrny/předpírka, extra máchání, nastavení, úspora času, Eco.

Další důležitou předností je dostatečná rychlost odstřeďování až 1500 ot./minutu s maximální hlučností 77 dB. Ovládání je velmi praktické a intuitivní. Požadovaný program si jednoduše nastavíte prostřednictvím otočného voliče a LCD displeje. Po ukončení pracího cyklu se buben pračky automaticky umístí do správné polohy, abyste bez námahy mohli rovnou vybrat čisté prádlo. Navíc je vybaven jemným otevíráním. Funkce SoftPlus, která je volitelná, Vám zajistí, aby se aviváž dostala ke každé části oblečení. Vaše oděvy budou díky ní jemnější, měkčí a hladší, než byly kdykoliv předtím, přičemž vlákna jsou chráněna a prodlužuje se jejich životnost.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na Vás zbývá pouze nastavit si program podle druhu tkaniny.

Buben pračky

Buben pračky je možné velmi jednoduše a zároveň potichu otevřít díky systému otevírání Soft opening. Užitečná vlastnost je také to, že se buben po skončení pracího programu automaticky zastaví v horní poloze, takže ji můžete hned otevřít a vyjmout prádlo. Praktická je také funkce kontroly rovnoměrného rozložení prádla, aby vyprané prádlo bylo vždy čisté a svěží.

ProSense

Pomocí technologie ProSense je každá dávka prádla nejprve zvážena, aby se program přizpůsobil aktuální náplni. Podle toho se upraví délka cyklu, aby bylo prádlo důkladně čisté a přitom pračka neprala zbytečně dlouho. Předejdete tak opotřebení a vyblednutí barev.

Osvěžení prádla

Technologie ProStream Vám nabízí možnost ukončení pracího programu párou, čímž výrazně zmírní pomačkání prádla. Můžete však použít i samostatný parní program na osvěžení prádla. Tak budete mít hladké a jemné oděvy bez velké námahy každý den.

Invertorový motor

Invertorový motor shora plněné pračky je mimořádně spolehlivý a má výborný výkon. Prostřednictvím bezkartáčové invertorové technologie snižuje vibrace, redukuje opotřebení a poskytuje maximální výkon s nízkou hlučností.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 47 db
  • Kapacita bubnu 6 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1500 ot./min.
  • Třída energ.účinnosti A +++ - 20%
  • Třída účin.odstřeď. B
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Roční spotř.en. při praní 120 kWh

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 89 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 63 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db
Hluk při odstřeďování: 77 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1500 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 10
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 186 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 20%
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 43 L
Celková spotřeba: 120 kWh
Roční spotř.en. při praní: 120 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8990 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Třída energ. účinnosti 2021: E
Spot. el. energ. 100 cyklů: 74 kWh

Ostatní

Kód produktu: 913123854

Všechny parametry

Recenze AEG ProSteam LTX7C562C

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG ProSteam LTX7C562C