AEG ProSteam LTX7C373C

Pračka plněná shora AEG ProSteam LTX7C373C v bílém provedení s technologií ProStream má buben s kapacitou pro 7 kg prádla. Zařazena je do energetické třídy A+++. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1300 ot./min. Nabízí 10 pracích programů a přídavné funkce: zap./vyp., Pára, zpožděný start, start / pauza, výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, skvrny / předpírka, extra máchání, nastavení, úspora času, Eco. AEG ProSteam LTX7C373C disponuje ÖKOInvertorovým motorem s hlučností při praní 47 dB a při odstřeďování 79 dB. Buben pračky se po ukončení cyklu automaticky umístí do správné polohy a disponuje jemným zavíráním. Pračka je vybavena kontrolou rovnoměrného rozložení náplně a technologií FuzziLogic. Zobrazit celý popis

K vidění v prodejnách

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Pračka plněná shora AEG ProSteam LTX7C373C zvládne na jeden prací cyklus vyprat 7 kg prádla. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. Navíc je zařazena do energetické třídy A+++. Buben pračky je možné velmi jednoduše a zároveň potichu otevřít díky systému otevírání Soft opening. Užitečná vlastnost je také to, že se buben po skončení pracího programu automaticky zastaví v horní poloze, takže ji můžete hned otevřít a vyjmout prádlo.

  • 10 pracích programů: bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna plus, pára osvěžení, protialergický, rychlý 20 minutový 3 kg, sportovní prádlo, peřiny, rifle
  • Funkce: zap./vyp., Pára, zpožděný start, start / pauza, výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, skvrny / předpírka, extra máchání, nastavení, úspora času, Eco

Další důležitou předností je dostatečná rychlost odstřeďování, která činí až 1300 ot. / minutu s maximální hlučností 79 dB. Ovládání je velmi praktické a intuitivní. Požadovaný program si jednoduše nastavíte prostřednictvím otočného voliče a LCD displeje. Po ukončení pracího cyklu se buben pračky automaticky umístí do správné polohy, abyste mohli bez námahy rovnou vyndat čisté prádlo.

Osvěžení prádla

Technologie ProSteam Vám nabízí možnost ukončení pracího programu párou, což výrazně zmírní pomačkání prádla. Můžete však použít i samostatný parní program na osvěžení prádla. Tak budete mít hladké a jemné oděvy bez velké námahy každý den.

Invertorový motor

Invertorový motor shora plněné pračky je mimořádně spolehlivý a má výborný výkon. Prostřednictvím bezkomutátorové invertorové technologie snižuje vibrace, redukuje opotřebení a poskytuje maximální výkon s nízkou hlučností.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uloženo. V případě nerovnoměrně rozložené prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozloží. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na Vás zbývá pouze nastavení si programu podle druhu tkaniny.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 47 db
  • Kapacita bubnu 7 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1300 ot./min.
  • Třída energ.účinnosti A +++ - 20%
  • Třída účin.odstřeď. B
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Roční spotř.en. při praní 140 kWh

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 89 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 65 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db
Hluk při odstřeďování: 79 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1300 ot./min.
Počet programů: 10
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 241 min.

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 20%
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 46 L
Celková spotřeba: 0,84 kWh
Roční spotř.en. při praní: 140 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8990 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 913123809

Všechny parametry

Recenze AEG ProSteam LTX7C373C

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG ProSteam LTX7C373C