AEG L9WBA61BC

Zobrazit


Kapacita bubnu: 10 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min., Maximální hloubka: 66 cm, Třída energetické účinnosti 2021: C, Elektronický informační list


Cena 33 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 339,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Chytrá pračka se sušičkou AEG L9WBA61BC v bílém provedení má kapacitu bubnu pro 10 kg prádla na praní a 6 kg pro sušení. Maximální odstřeďování činí 1 600 ot./min. Tato kombinovaná pračka nabízí 16 programů, z nichž si každý vybere ten nejideálnější. Ovládání je pomocí TFT displeje a otočného voliče. Tuto inteligentní pračku se sušičkou AEG L9WBA61BC lze ovládat také prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Technologie ProSense automaticky upraví dobu praní a sušení podle náplně. Program NonStop 3 h/3 kg vypere a vysuší menší množství prádla již během 3 hodin.

Inteligentní pračka se sušičkou ÖKOKombi

Volně stojící, inteligentní pračka se sušičkou AEG L9WBA61BC v bílém provedení se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou důkladně vyprány a vy budete mít tak více času na sebe a své blízké. Pračka je šetrná k hedvábným a jemným tkaninám. Programy této chytré pračky můžete spustit také pomocí mobilního zařízení a aplikace "My AEG" na dálku prostřednictvím Wi-Fi. Inteligentní pračka se sušičkou ÖKOKombi dokonale vypere vaše luxusní a jemné tkaniny a zanechá je v perfektním stavu a přitom mine o 40 % méně energie a vody. Na jedno naplnění vypere až 10 kg a vysuší 6 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální odstřeďování činí 1 600 ot./min. Pračka se sušičkou je vybavena tepelným čerpadlem a technologií SensiDry®.

  • Programy: Bavlna, Bavlna úsporný, Syntetika, Non Stop 3 h/3 kg, Jemné prádlo, Hedvábí, Wool/Handwash, Sportovní prádlo, Down Jackets, Denim, Sportwear, Steam, Steam Cashmere, Máchání (otáčky), Odstředění, Odčerpání, Protialergický, Machine Clean, Bedlinen, Mikrovlákno, Towels, Flys, Pracovní oblečení, Tmavé prádlo, Dětské prádlo.

Pod kontrolou s pomocí aplikace "My AEG Care"

Praktická a chytrá pračka se sušičkou splní vaše očekávání moderního spotřebiče. Kromě toho, že účinně ošetří vaše prádlo při nízké spotřebě vody, energie a pracího prostředku, umožňuje její ovládání, spuštění a kontrolování stavu pracího cyklu pomocí Wi-Fi prostřednictvím mobilního zařízení. Můžete také přijímat oznámení a monitorovat vaši inteligentní pračku se sušičkou ať jste kdekoli. Stačí když si stáhnete a nainstalujete aplikaci "MY AEG Care" a můžete využívat výhod ovládání na dálku.

Jemná péče

Technologie DualSense přizpůsobuje teplotu a pohyb bubnu různým druhům tkanin. Nabízí tak program šitý na míru pro dané prádlo. Praní při nižší teplotě a regulovaném pohybu bubnu umožňují jemnější praní a sušení jakékoliv prádla v jednom cyklu.

Technologie ProSense

Moderní technologie ProSense automaticky změří množství náplně bubnu a přizpůsobí program praní nebo sušení. Šetří čas, energii i vodu, bez ohledu na to, zda je buben plný nebo ne. Praní i sušení bude efektivní k oblečení, ale také k spotřebě energie.

Prádlo připraveno již za 3 hodiny

Program NonStop 3 h/3 kg dokáže prádlo (3 kg) vyprat a vysušit již za 3 hodiny. Stačí si vybrat cyklus a vaše oblečení budete mít opět připravené k nošení. Komfortní způsob ošetření prádla spustí cyklus, který končí i začíná suchým prádlem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Maximální hloubka 66 cm
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze AEG L9WBA61BC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jana

19. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Prádlo je po sušení suché a většinou není třeba ani moc žehlit.
  • Ovládání pomocí aplikace přes Wi-Fi.
  • Přehledné ovládání.
  • Občas zlobí propojení s aplikací přes Wi-Fi.
  • Brzké automatické vypínání při nastavování prostřednictvím aplikace.

Ideální pračka se sušičkou v jednom produktu.