AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition pračka plněná předem

Smart pračka AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition s předním plněním a s kapacitou bubnu 9 kg. Speciální motor ÖKOInvertor s hlučností 72 dB při odstřeďování s vyšším výkonem umožní zkrácení pracího cyklu. Ovládání je prostřednictvím otočného voliče a TFT dotykového displeje s nerezavějícím panelem. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 400 ot./min. Je vybavena moderní technologií SoftWater, Fuzzy Logic, kontrolou vyvažování náplně v bubnu, odloženým startem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: A

Popis produktu

AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition

Volně stojící inteligentní předem plněná pračka AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou důkladně vypány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Pračka je šetrná k hedvábným a jemným tkaninám. Na jedno praní vypere až 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1 400 ot./min.

Méně pracího prostředku, nizší teploty, šetrnost k oděvům

Voda z vodovodu obsahuje minerály, které mohou poškozovat tkaniny. Pračky AEG série 9000 jsou první na světě s filtračním systém pro výměnu iontů, který čistí a změkčuje vodu přiváděnou do bubnu. Tím se maximalizuje účinek pracích prostředků a aviváže i při těch nejnižších teplotách. Oblečení vypadá skvěle a je příjemné na omak.

Výkonný motor

Volně stojící inteligentní pračka AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition je vybavena tichým a velmi výkonným inventorovým motorem, který vaše špinavé prádlo vždy dokonale vypere při jakémkoliv zvoleném programu. Motor je spolehlivý a vyznačuje se dlouhou životností. Díky bezkontaktní invertorové technologii jsou snížené vibrace a tím i samotné opotřebení spotřebiče.

Smart technologie

Praktická smart pračka splní vaše očekávání moderního spotřebiče. Kromě toho, že účinně ošetří vaše prádlo při nízké spotřebě vody, energie a pracího prostředku, umožňuje její ovládání spuštění a kontrolování stavu pracího cyklu pomocí připojení přes Wi-Fi prostřednictvím mobilního zařízení. Můžete také přijímat oznámení a monitorovat vaši inteligentní pračku ať jste kdekoli. Stačí když si stáhnete a nainstalujete aplikaci "MY AEG" a můžete využívat výhod ovládání na dálku.

MyWash 49min

Program MyWash 49min je skvěle optimalizován pro běžné denní praní. S programem vyperete až 5 kg smíšené náplně za méně než hodinu. Energeticky úsporný program při nízké teplotě pomáhá pečovat o vaše oblíbené oblečení. Když je pračka v setu se sušičkou BlackEdition, kompletní cyklus praní a sušení (od suchého špinavého prádla k suchému svěžímu a vypránému prádlu) trvá méně než tři hodiny. Žádné třídění, jen optimální péče pro bavlnu a syntetiku v jednom.

Technologie ProSteam

Pračky s technologií ProSteam využívají páru jako rychlý a jednoduchý prostředek k osvěžení a vyhlazení zmačkaných oděvů, aby byly po vyprání připraveny k nošení. Krátké a jemné parní programy bezpečně odstraňují pachy a snižují pokrčení suchých oděvů, takže se mnohem snadněji žehlí. V některých případech nemusíte žehlit vůbec. Díky technologii můžete každý prací cyklus ukončit jemným parním ošetřením a tím zredukovat pomačkání prádla.

Technologie ProSense®

Inovativní technologie ProSense® automaticky odváží každou dávku, aby poskytla cyklus na míru. Senzory následně přesně upraví časy praní, čímž zajistí optimální péči o každý kus oděvu. Vaše prádlo bude po vyndání vždy zářit čerstvostí a novostí a navíc ušetříte vodu a energii.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 9 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
  • Počet programů 25
  • Maximální hloubka 65 cm
  • Třída energetické účinnosti 2021 A

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60,5 cm
Hmotnosť: 79 Kg
? Maximální hloubka: 65 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db
Hluk při odstřeďování: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 25
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 204 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 49 L
Celková spotřeba: 0,32 kWh
Roční spotř.en. při praní: 65 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10499 L
? Třída energetické účinnosti 2021: A
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 49 kWh

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 914550952

Všechny parametry

Recenze AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition pračka plněná předem

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition pračka plněná předem