AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Nákupem získáte 244,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně integrovaná pračka se sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI je zařazena v energetické třídě C. Je vybavena vysokokapacitním bubnem pro praní 7 kg a sušení 4 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Sušička je kondenzační, vlhkost kondenzuje do zásobníku na vodu a není potřebnou vypouštět vzduch ani páru. Ovládá se pomocí otočného voliče a LCD displeje. Nabízí řadu užitečných programů: zap / vyp, bavlna 95 °, bavlna 60 °, bavlna 40 ° úsporný, bavlna 40 °, bavlna 30 °, bavlna 95 ° s předpírkou, bavlna 60 ° s předpírkou, bavlna 40 ° s předpírkou, jemné prádlo máchání, odčerpání, odstředění, sušení syntetiky, sušení bavlny, osvěžovače, bavlna 60 ° úsporný, syntetika 60 °, syntetika 50 °, syntetika 40 °, syntetika 30 °, syntetika 40 ° easy iron, jemné prádlo 40 °, jemné prádlo 30 ° , vlna / ruční praní 30 °, vlna / ruční praní chladné. Pro dokonalý komfort pračka se sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI disponuje systémem proti pěnivosti, kontrolou rozložení prádla v bubnu a ochranou proti vyplavení. Hloubka (včetně přesahů dvířek, desky atd.) 54,4 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens WK14D541EU

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens WK14D541EU

31 169 Kč

K odeslání

Vestavná pračka se sušičkou Siemens WK14D541EU vám zajistí kvalitu a pohodlí dvou spotřebičů v jednom. Ušetří místo ve Vaší domácnosti a snadno si poradí s Vaší špinavým prádlem. Její objemný buben…

 • Hloubka: 58,4 cm
 • Kapacita bubnu: 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Hlavní přednosti pračky se sušičkou

Praktická vestavěná pračka se sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI je spotřebič, který velmi urychlí a optimalizuje běžnou péči o prádlo. Díky sušičce nebudete muset čekat na to, až se prádlo důkladně vysuší a budete ho moci hned vyžehlit. Oblečení máte za krátký čas oprané a připravené k žehlení či přímo na nošení. Pračka sušičkou bude spolehlivým pomocníkem ve vaší domácnosti. Hlučnost při praní dosahuje jen 56 dB a při odstřeďování 74 dB a při sušení 62 dB. Vybavená je LED displejem, objemem bubnu 46 litrů i kontrolou rozložení prádla v bubnu. Vyprané oblečení jednoduše vložíte do pračky se sušičkou a za krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu si budete vědět lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti. Na jeden krát můžete vyprat 7 kg prádla a vysušit 4 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy C.

Programy a funkce

Pračka se sušičkou disponuje 23 programy, ze kterých si velmi jednoduše vyberete, ten který aktuálně potřebujete. Pomocí velkého LED displeje, který zobrazuje průběh programu, nastavenou teplotu a otočného voliče bude váš výběr určitě jednoduše navolený.

 •     zap / vyp, bavlna 95 °, bavlna 60 °, bavlna 40 ° úsporný, bavlna 40 °, bavlna 30 °, bavlna 95 ° s předpírkou, bavlna 60 ° s předpírkou, bavlna 40 ° s předpírkou, jemné prádlo máchání, odčerpání, odstředění , sušení syntetiky, sušení bavlny, osvěžovače, bavlna 60 ° úsporný, syntetika 60 °, syntetika 50 °, syntetika 40 °, syntetika 30 °, syntetika 40 ° easy iron, jemné prádlo 40 °, jemné prádlo 30 °, vlna / ruční praní 30 °, vlna / ruční praní chladné.

Cyklus super rychlého odstřeďování

Tento cyklus s nejvyšší možnou rychlostí otáček díky 1400 ot./min. je dokonale účinný. Zkrátí čas potřebný pro sušení v sušičce. Můžete z ní své oblíbené oblečení vybrat za kratší čas a opět jej nosit.

Úplně se zbavte strachu před škodami způsobenými vodou

Vestavná pračka se sušičkou vám poskytne i ochranu před možnými škodami způsobenými vodou. Její systém Aqua-Control zastaví únik vody a upozorní vás na tuto skutečnost.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky byla nerovnoměrně uložena. V případě nerovnoměrně rozložené prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe stratifikovat. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 55,3 cm
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 13
 • Odložený start Ano

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 81,9 cm
Hloubka: 55,3 cm
Hmotnost: 72,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: hadice napouš.a vyp.

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 13
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 70 db
Hlučnost (praní): 46 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 914606412

Všechny parametry

Recenze AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG ÖKOMix L8WBE68SI