AEG ÖKOMix L8FBE48SI

Zobrazit


Hloubka: 55.3 cm, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energetické účinnosti 2021: C, Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 63 kWh Více info


Cena 18 949 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 189 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná pračka AEG ÖKOMix L8FBE48SI je nenahraditelný spotřebič, který se stane Vaším pomocníkem při péči o prádlo Vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování činí 1400 ot./min. Pračka se také může pochlubit tichým a odolným Ökoinvertorovým motorem.

Praktický pomocník

Vestavná pračka AEG ÖKOMix L8FBE48SI zvládne na jeden prací cyklus vyprat 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. ÖKOPower je program denního praní, který Vám poskytne vše, co potřebujete. Vyperte oblečení pouze za 59 minut se skvělými výsledky a nižší spotřebou energie.

  • Prací programy: vyp / zap, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, OKOPower, Steam, odstředění / vypuštění, máchání (otáčky), protialergický, peřiny, 20 min 3 kg, sport, Denim, Wool / Silk
  • Funkce: výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, předpírka, skvrny, extra máchání, Soft Plus, Plus steam, zpožděný start, úspora času, start / pauza

Technologie ÖkoMix

S vašimi oblíbenými kusy se musí zacházet jemně, aby se zaručila jejich nadčasová kvalita bez ohledu na to, jak často je nosíte. Poprvé v historii technologie ÖkoMix v pračkách AEG zaručuje, že každé vlákno bude pečlivě vyčištěno i při krátkých cyklech. S technologií ÖkoMix se každý prvek pracího prostředku a aviváže smíchá s vodou, přičemž se zcela rozpustí a aktivuje ještě před vstupem do bubnu. Je to vůbec první technologie praček, která distribuuje prací prostředek a aviváž zcela rovnoměrně.

Technologie ProSense

Inovativní technologie ProSense automaticky odváží každou dávku, aby poskytla cyklus na míru. Senzory následně přesně upraví časy praní, čímž zajistí optimální péči o každý kus oděvu. Vaše prádlo bude po vyndání vždy zářit čerstvostí a novostí, a navíc uspoříte vodu a energii.

Méně žehlení

Pračka AEG L8FBE48SI používá páru jako rychlý a snadný způsob pro osvěžení uvízlého oblečení, aby bylo připraveno k nošení. Krátké, jemné programy bezpečně odstraní pachy a sníží pomačkání suchého prádla. Nebo můžete ukončit Váš prací cyklus jemnou párou, aby si oblečení nevyžadovalo žádné nebo jen velmi lehké žehlení.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uložené. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozloží. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na Vás zbývá pouze nastavení si programu podle druhu tkaniny

Aqua-Control

Spotřebič je vybaven systémem, který chrání Vaši domácnost před poškozením vodou. Aqua-Control senzor zastaví unikající vodu, proto se nemusíte obávat vytopení domácnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 55.3 cm
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energetické účinnosti 2021 C
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 63 kWh

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze AEG ÖKOMix L8FBE48SI

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Antonín

28. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Nemužu napsat nic o výrobku prišel mi poškozený kus.