AEG L7FNE48SC pračka plněná zepředu

Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 54 kWh na 100 cyklů, 11 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ano. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

70% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Předem plněná parní pračka AEG L7FNE48SC v energetické třídě B vypere 8 kg prádla. Vybavena parním programem ProSteam, technologií ProSense, funkcí SoftPlus a motorem ÖKOInvertor.

Praktický pomocník

Volně stojící, předem plněná pračka AEG L7FNE48SC se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Na jeden prací cyklus zvládne vyprat 8 kg prádla. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1 400 ot./min.

Technologie ProSteam®

Pračky s technologií ProSteam využívají páru jako rychlý a jednoduchý prostředek k osvěžení a vyhlazení zmačkaných oděvů, aby byly po vyprání připraveny k nošení. Krátké a jemné parní programy bezpečně odstraňují pachy a snižují pokrčení suchých oděvů, takže se mnohem snadněji žehlí. V některých případech nemusíte žehlit vůbec. Díky této technologii můžete každý prací cyklus ukončit jemným parním ošetřením, a tím zredukovat pomačkání prádla.

ÖkoInverter, nejnižší spotřeba energie

Energeticky účinný motor ÖkoInverter nabízí nejvyšší účinnost a trvanlivost a zajišťuje také špičkový prací výkon bez ohledu na zvolený program.

Technologie ProSense®

Inovativní technologie ProSense® automaticky odváží každou dávku, aby poskytla cyklus na míru. Senzory následně přesně upraví časy praní, čímž zajistí optimální péči o každý kus oděvu. Vaše prádlo bude po vyprání vypadat vždy svěží a jako nové. Navíc uspoříte vodu a energii.

SoftPlus

Tato pračka dosahuje výsledků, kterých si všimnete ihned po dotočení bubnu. Jelikož SoftPlus se postará, aby se aviváž dostala do každé části tkaniny při vstupu do bubnu, bude oblečení jemnější, hedvábnější a hladší na dotek než kdykoliv předtím, při současné ochraně vláken a prodloužení životnosti každého oděvu.

Úsporné praní

Velké množství Eco programů šetří energii. Funkce Eco TimeSave vám také ušetří čas. Program umožní nastavit funkce ECO a TimeSave současně, čímž poskytne co nejrychleji vyprání s úsporou energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 11
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze AEG L7FNE48SC pračka plněná zepředu

100% Kvalita
Vynikajicí

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

29. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


  • Ověřená značka
  • Nejvyšší energetická třída účinnosti
  • Výroba v Itálii
  • Cena

Proti 20 let staré Bosch je účinnost praní a odstředění někde jinde.


Veronika

20. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Hezký vzhled
  • Práci programy
  • Velikost bubnu

Pračka s hezkým vzhledem a plno pracími programy