AEG L7FBE49BSCA pračka plněná zepředu

Zobrazit


Kapacita bubnu: 9 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 10, Třída energetické účinnosti 2021: B Více info


Cena 21 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 214,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pračka plněná zepředu, smart, kapacita pro praní 9 kg prádla, maximální otáčky odstřeďování 1 400 ot./min, 10 programů, parní program, automatické dávkování, odložený start, dětská pojistka, AquaStop, ochrana proti úniku vody, vestavěný displej, maximální dosahovaná hlučnost 75 dB.

Inteligentní pračka ProSteam

Volně stojící inteligentní, předem plněná pračka AEG ProSteam L7FBE49BSCA AutoDose v bílém provedení se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Pračka je šetrná k hedvábným a jemným tkaninám. Na jedno praní vypere až 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1400 ot./min.

  • 10 pracích programů: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, Wool\Silk, pára, protialergický, 20min 3Kg, sportovní prádlo, rifle

Technologie ProSteam®

Pračky s technologií ProSteam využívají páru jako rychlý a jednoduchý prostředek k osvěžení a vyhlazení zmačkaných oděvů, aby byly po vyprání připraveny rovnou k nošení. Krátké a jemné parní programy bezpečně odstraňují pachy a snižují zmačkání suchých oděvů, takže se mnohem snadněji žehlí. V některých případech nemusíte žehlit vůbec. Díky této technologii můžete každý prací cyklus ukončit jemným parním ošetřením a tím zredukovat pomačkání prádla.

Funkce AutoDose

Inteligentní snímače AutoDose vypočítají množství pracího prostředku a aviváže, které je potřebné. Tím chrání vaše prádlo před opotřebením a stárnutím, jež způsobuje nadměrné množství pracích prostředků. Bavlněné prádlo odolá potrhání až 3× déle s automatickým dávkováním.

Perte s pomocí aplikace "My AEG"

Praktická smart pračka splní vaše očekávání moderního spotřebiče. Kromě toho, že účinně ošetří vaše prádlo při nízké spotřebě vody, energie a pracího prostředku, umožňuje spuštění, ovládání a kontrolu stavu pracího cyklu pomocí připojení přes Wi-Fi na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Můžete také přijímat oznámení a monitorovat vaši inteligentní pračku, ať už jste kdekoli. Stačí, když si stáhnete a nainstalujete aplikaci "MY AEG".

Technologie ProSense®

Inovativní technologie ProSense® automaticky odváží každou dávku, aby poskytla praní na míru. Senzory následně přesně upraví časy praní, čímž zajistí optimální péči o každý kus oděvu. Vaše prádlo bude po vyndání vždy zářit čerstvostí a novostí, a navíc uspoříte vodu a energii.

Technologie SoftPlus

Tato smart pračka dosáhne výsledků, kterých si všimnete ihned po dotočení bubnu. Jelikož se technologie SoftPlus postará, aby se aviváž dostala do každé části tkaniny při vstupu do bubnu, bude oblečení jemnější, hedvábnější a hladší na dotek, než bylo kdykoliv předtím. Zároveň chrání vlákna a prodlužuje životnost každého oděvu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 10
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze AEG L7FBE49BSCA pračka plněná zepředu

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Matěj

6. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno