AEG ProSense L6SE47SCE

Slim pračka AEG ProSense L6SE47SCE v bílém provedení. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 7 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Nabízí 10 pracích programů: bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna / hedvábí, antialergický, 20 min. 3 kg, snadné žehlení, péřové bundy, outdoor, denim. K dispozici jsou také užitečné funkce. Pračka AEG L6SE47SCE s technologií ProSense každou náplň zváží a snímače následně upraví délku praní pro optimální péči o prádlo. SoftPlus ochrání tkaniny a zanechá jejich měkčí. S funkcí TimeSave lze minimalizovat čas praní. Hloubka: 49 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Slim pračka

Volně stojící předem plněná slim pračka AEG ProSense L6SE47SCE se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Pračka je šetrná k hedvábným a jemným tkaninám. Na jedno praní vypere 7 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1400 ot./min. Slim pračka z řady AEG 6000 s technologií ProSense zabezpečí optimální spotřebu vody a energie podle aktuální hmotnosti každé náplně. Úzká pračka bude vhodná i do menších prostor, přičemž nabízí maximální péči o prádlo.

  •     10 pracích programů: bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna / hedvábí, antialergický, 20 min. 3 kg, snadné žehlení, péřové bundy, outdoor, denim
  •     Funkce: zap./vyp., Soft Plus, odložený start, start / pauza, výběr teploty, výběr otáček, skvrny / předpírku, odstřeďování, úspora času, ekonomické

Technologie ProSense®

Inovativní technologie ProSense® automaticky odváží každou dávku, aby poskytla cyklus na míru. Senzory následně přesně upraví časy praní, čímž zajistí optimální péči o každý kus oděvu. Vaše prádlo bude po vybrání vždy zářit čerstvostí a novostí, a navíc uspoříte vodu a energii.

SoftPlus

Tato smart pračka dosáhne výsledky, které si všimnete ihned po dotočení bubnu. Jelikož SoftPlus se postará, aby se aviváž dostala do každé části tkaniny při vstupu do bubnu, bude oblečení jemnější, hedvábnější a hladší na dotek než kdykoliv předtím, při současné ochraně vláken a prodloužení životnosti každého oděvu.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uloženo. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se lehce zatřese a prádlo se uvolní a lépe stratifikuje. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na vás zbývá pouze nastavení si program podle druhu tkaniny.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 7 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
  • Počet programů 10
  • Maximální hloubka 49 cm
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 64,5 Kg
? Maximální hloubka: 49 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 49 db
Hluk při odstřeďování: 75 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 10
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 45 L
Celková spotřeba: 0,81 kWh
Roční spotř.en. při praní: 139 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10000 L
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 69 kWh
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 914341144

Všechny parametry

Recenze AEG ProSense L6SE47SCE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG ProSense L6SE47SCE