AEG ProSense L6FBG68SC

Zepředu plněná pračka AEG ProSense L6FBG68SC v bílé barvě a v energetické třídě A +++ vypere na jedno praní až 8 kg prádla s rychlostí otáček až 1 600 otáček za minutu. Hlučnost při praní dosahuje 50 dB, při odstřeďování je to 75 dB. Čitelný LCD displej, ovládání 12 programů pomocí kolečka. Funkce Fuzzy Logic, ProSense, SoftPlus, odložený start, dětská pojistka, extra máchání nebo AquaControl. Spotřeba energie na rok dosahuje pouze 156 KWh. Buben ProTex a Invertor motor pro spolehlivý chod pračky AEG L6FBG68SC. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Doporučujeme

Zvažte i tento produkt

AEG ProSteam L7FEC41SC

Splátky s 0% navýšením (více info)

AEG ProSteam L7FEC41SC

19 490 Kč

K odeslání 1 ks

Předem plněná automatická pračka AEG L7FEC41SC nabízí kapacitu 10 kg prádla. Při ždímání si můžete zvolit až 1400 otáček takže textilie budou důkladně vyždímané. Usnadní vám praní prádla, což jistě…

 • Hloubka: 63 cm
 • Maximální hlučnost: 51 db
 • Kapacita bubnu: 10 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

AEG ProSense L6FBG68SC

Volně stojící předem plněná pračka AEG ProSense L6FBG68SC v bílé barvě se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Pračka je šetrná k hedvábným a jemným tkaninám. Na jedno praní vypere až 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1600 ot./min.

Energetická třída A +++

Ušetřete na energii a vodě. Předem plněná výkonná pračka AEG L6FBG68SC spadá úsporné energetické třídy A +++, což zaručuje skutečně ekonomicky výhodné praní. Všechny její funkce a programy jsou navrženy tak, aby vaši domácnost co nejméně zatěžovaly a byly ekonomicky úsporné. Buďte ekonomičtí, neplýtvejte energií a vodou když nemusíte. S touto pračkou budete mít vždy jistotu, že se na účinné praní využilo minimální množství energie a vody.

Motor

Volně stojící pračka AEG L6FBG68SC je vybavena tichým a velmi výkonným inventorovým motorem, který vaši špinavé prádlo vždy dokonale vypere při jakémkoliv zvoleném programu. . Motor je spolehlivý a vyznačuje se dlouhou životností. Díky bezkontaktní invertorové technologii jsou snížené vibrace i samotné opotřebení spotřebiče.

Fuzzy Logic

Praktická technologie Fuzzy Logic se postará o průběh a kontrolu vámi zvoleného pracího programu. Vložené prádlo se v bubnu pračky automaticky zváží a následně se nastaví vhodná a potřebná doba praní, oplachování a spotřeba vody a elektrické energie. S takovou automatikou zajistí vždy optimální praní bez zbytečného plýtvání vody a energie.

ProSense a Eco TimeSave

Technologie ProSense také přispívá k úspoře vody a energií. Při každém praní technologie zajistí zvážení a optimální nastavení podle vámi zvoleného programu. Snímače uvnitř nastaví správnou délku pro každý typ vloženého prádla. Další technologií je Eco a TimeSave, které zkracují délku pracího programu. Můžete si vybrat oba tyto programy, čímž se dosáhne ještě účinnější praní. O vaše oděvy bude skvěle postaráno v kratším čase.

Péče o oděvy

I tato předem plněná pračka od společnosti AEG je vybavena šetrným bubnem ProTex, jehož hlavním úkolem je starat se o vaše prádlo a zachovat ji ve skvělém stavu. Jemné vodní trysky v bubnu během pracího procesu prádlo nadzvedávají, čímž ji chrání před nechtěným natažením. Větší množství otvorů v bubnu výrazně snižuje poškození tkanin, výsledkem je tak zachován tvar a textura oděvů.

Jemné už na dotek

Péče o prádlo je náročná, zejména pokud potřebujete ošetřit jemné tkaniny. S technologii SoftPlus budou chasis vašeho oblečení krásně měkké. V některých případech se aviváž nedostane vždy ke každému vláknu, a proto se nemusí dosáhnout požadovaného vyýsledok. Tato technologie však distribuuje aviváž tak, aby se dostala ke každému vláknu. Po vyprání tak bude oblečení jemnější a príjmnejšie na dotek. Dbejte o vaše prádlo a zachovejte její krásný vzhled co nejdéle.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 57,5 cm
 • Maximální hlučnost 50 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 30%
 • Počet programů 10
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 137 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 60 cm

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 57,5 cm
Maximální hloubka: 60 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 50 db
Hluk při odstřeďování: 75 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 10
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 282 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 30%
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 52 L
Celková spotřeba: 137 kWh
Roční spotř.en. při praní: 137 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9999 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: otočné
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Prostor na umístění: Střední 45-57 cm (hloubka)
Počet členů domácnosti: 4 členové
Speciální programy: Outdoorový program
Následné sušení v sušičce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 914913049

Všechny parametry

Recenze AEG ProSense L6FBG68SC

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Milan, 09.11.2018

 • Tichá ????

Příslušenství k AEG ProSense L6FBG68SC