AEG Mastery CombiQuick KME761000M

Nákupem získáte 194,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba AEG KME761000M s elektronickým odtykovým ovládáním moderním provedení, spojuje přednosti klasického a mikrovlnného ohřevu, takže představuje rychlejší cestu k skvělým pokrmům. Trouba vám umožní vařit, grilovat, ohřívat či rozmrazovat pokrmy, nabízí výkon srovnatelný s výrazně většími modely. objem této kompaktní trouby je 43 litrů. Připravovat jídlo můžete na dvou úrovních současně. Tento model vyniká především mnoho skvělými funkcemi např: zabudované recepty, automatické hmotnostní programy. Při otevření dveří se automaticky zapne osvětlení a zastaví se teplovzdušný ventilátor. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče. Barva: nerez s úpravou proti otiskům prstů Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stoprocentní výsledek za polovinu času

Pokrmy hotové za polovinu času, než vyžaduje tradiční trouba. AEG KME761000M je vestavěná kompaktní trouba CombiQuick spojuje přednosti klasického a mikrovlnného ohřevu, takže představuje rychlejší cestu k skvělým pokrmům. Výkon této kompaktní mikrovlnné trouby je srovnatelný s výrazně většími modely, umožní vám vařit, grilovat, ohřívat či rozmrazovat pokrmy. Objem této kompaktní trouby je 43 litrů.

Inspirujte se receptové programy

Velký a přehledný displej LCD s možností využití asistovaných receptové programů je zárukou skvělého gurmánského zážitku. Díky automatickému nastavení teploty a času pečení máte přípravu široké škály pokrmů absolutně pod kontrolou.

Rovnoměrné pečení

Neodmyslitelnou součástí vestavné trouby AEG je velký XL ventilátor, který při pečení zaručí rovnoměrné rozptýlení horkého vzduchu v celém prostoru, díky čemuž se tak zahřeje mnohem rychleji. Jelikož Vám trouba umožňuje snížení teploty až o 20% ušetříte nejen váš čas, ale i vaše náklady na energii.

Rychlejší grilování a pečení s perfektními výsledky

Tento mimořádně výkonný gril potřebuje méně času než tradiční trouby a vždy precizní opeče vaše pokrmy tak, aby byly křupavé a zdobila jejich zlatavá kůrka. Připravovat jídlo můžete na dvou úrovních současně.

Trouba, na níž se nepopálíte

Díky speciálnímu bezpečnému povrchu zůstává vnější strana dvířek trouby relativně chladná na dotek, a proto je manipulace s dvířky za každých okolností bezpečná.

  • Dodávané příslušenství: 1 černý smaltovaný plech na pečení | 1 odkapávací pekáč šedý smalt a 1 drátěná chromovaná mřížka

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 43 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3000 W
  • Typ čištění Žádný
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 10

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 56 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 41,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt Easy Entry

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Žádný
Počet funkcí: 10

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 43 L
Celkový výkon trouby: 3000 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 944066450

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery CombiQuick KME761000M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery CombiQuick KME761000M