AEG KME721000M

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnní trouba AEG KME721000M s elektronickým odtykovým ovládáním moderním provedení, spojuje přednosti klasického a mikrovlnného ohřevu, takže představuje rychlejší cestu k skvělým pokrmům. Trouba vám umožní vařit, grilovat, ohřívat či rozmrazovat pokrmy, nabízí výkon srovnatelný s výrazně většími modely. objem této kompaktní trouby je 46 litrů. Tento model vyniká především mnoho skvělými funkcemi např: zabudované recepty, automatické hmotnostní programy. Při otevření dveří se automaticky zapne osvětlení a zastaví se teplovzdušný ventilátor. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče. Barva: nerez s úpravou proti otiskům prstů Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vestavná kompaktní trouba

Tato kompaktní trouba AEG KME721000M s mikrovlnným režimem, která vám umožní vařit, grilovat, ohřívat či rozmrazovat pokrmy, nabízí výkon srovnatelný s výrazně většími modely. Pro přípravu široké škály pokrmů vám nyní postačí jediný spotřebič. Vychutnejte si své oblíbené jídla. Je jen na vás, který z programů si vyberete. Objem této kompaktní trouby je 46 litrů.

Rychlejší grilování a pečení s perfektními výsledky

Tento mimořádně výkonný gril potřebuje méně času než tradiční trouby a vždy precizní opeče vaše pokrmy tak, aby byly křupavé a zdobila jejich zlatavá kůrka. Vychutnávejte si konzistenci a chuť typické pro pomalé pečení s rychlostí a výkonem mikrovlnné trouby.

Přehled při vaření

Velký a přehledný displej LCD s možností využití asistovaných receptové programů je zárukou skvělého gurmánského zážitku. Díky automatickému nastavení teploty a času pečení máte přípravu široké škály pokrmů absolutně pod kontrolou.

Chladicí ventilátor

Chladicí ventilátor se spustí automaticky, když se zapne trouba. Chladí elektronické komponenty a externí části trouby .. chladí elektronické komponenty a externí části trouby.

Nerezová s úprava proti otiskům prstů

Speciální vrstva na nerezovém povrchu zabraňuje vzniku otisků prstů a nehezkých mastných skvrn. Spotřebič bude vždy vypadat dokonale a reprezentativní.

Trouba, na níž se nepopálíte

Díky speciálnímu bezpečnému povrchu zůstává vnější strana dvířek trouby relativně chladná na dotek, a proto je manipulace s dvířky za každých okolností bezpečná.

  • Dodávané příslušenství: 1 drátěná chromovaná mřížka

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 46 L
  • Mikrovlnný výkon 1000 W

Další vlastnosti

Značka: Aeg
Vnitřní objem: 46 L
Výkon grilu: 1900 W
Mikrovlnný výkon: 1000 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá, nerez
Šířka: 56 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 39,3 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 45 cm

Obsah balení

Obsah balení: rošt Easy Entry

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 30
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ne
Přídav.typ vaření: gril, horký vzduch

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: 944066382

Všechny parametry

Recenze AEG KME721000M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG KME721000M