AEG KDE911424B


Ohřevná zásuvka, Počet talířů: 20, Kapacita v šálcích: 20, Maximální nosnost: 8 kg, Spotřeba energie: 800 W, Výška: 14 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 53,5 cm. Více info


Cena 12 269 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 123 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná ohřevná zásuvka AEG KDE911424B v černém provedení skvěle zapadne do každé moderní kuchyně. Ohřívací zásuvka udržuje talíře v konstantní teplotě až do doby, než je začnete podávat. Ideální je i pro šetrné rozmrazování potravin a pro kynutí těsta. Nastavení teploty provedete jednoduše pomocí otočného termostatu od 30-80 °C.

Praktické funkce

Určitě budete zásuvku rádi využívat, protože vám usnadní život a ušetří čas. Zásuvku můžete využít pro klasický ohřev, pro kynutí těsta, rozmrazování jídel, udržování potřebné teploty jídel nebo na předehřívání talířů. Cirkulace vzduchu uvnitř zásuvky se postará o rovnoměrné ohřátí.

Jednoduchá obsluha

Přístup do této ohřívací zásuvky je díky důmyslným vysunovacím drážkám jednoduchý. Zcela se vysune, zatímco protiskluzová podložka udržuje stabilitu jejího obsahu.

Kapacita

Kapacita náplně je 20 kusů, při běžné velikosti nádobí. Teplotu v zásuvce je možné regulovat, a to od 30 °C až do 80 °C. Přední strana spotřebiče je i při provozu studená. Ovládání zásuvky je velmi snadné pro každého uživatele.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Spotřeba el.energie 800 W
Kapacita v šálcích 20
Počet talířů 20

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG KDE911424B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi