AEG IDK84451IB s odsavačem

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Moderní vzhled

Technologie se vyvíjejí velmi rychle a neobcházejí ani kuchyni. Indukční varná deska AEG IDK84451IB se zabudovaným odsavačem par vybavena nejmodernějšími technologiemi a výrazným designem, vyznačujícím se silnými liniemi z vysoce kvalitního materiálu, který kombinuje funkce obou přístrojů do jednoho produktu. I když je spotřebič vysoce funkční, nezabere elegantní ComboHob více místa než běžná varná deska. Prostor pro instalaci: VxŠxH (mm): 210 x 805 x 490

Ovládání

Indukční varná deska a odsavač par disponuje pohodlným dotykovým ovládáním, které je velmi oblíbené a pohodlné. Jediným dotykem navolíte všechny požadované funkce. Tento skvělý a praktický způsob ovládání si oblíbí a zvládne skutečně každý.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení. Odsavač par, zabudovaný ve varné desce má maximální výkon při recirkulaci vzduchu 400 m³/h. Při maximální hlučnosti 69 dB. Digestoř je uzpůsoben pro použití ve spojení se sadou snímače Window (není dodávána jako standardní výbava). Při instalaci této sady snímače (pouze v případě použití digestora v režimu odsávání), odsávání vzduchu přestane fungovat pokaždé, když je zaznamenáno zavřené okno v místnosti, kde je sada aplikována. Doporučuje se zakoupit sadu FDS - 100 Elektrotechnik Schabus. Sada musí být připojena odborným technikem.

Záruka nekomplikovanej údržby

Šetříte cenný čas téměř bezúdržbovým řešením. Kruhovou mřížku uprostřed varné desky lze otáčet a sundat. Získáte tak snadný přístup k hliníkovému tukovým filtrem, který jednoduše vyčistíte, a zajistíte si tak udržbu vysoce účinného vnitřního pachového filtru. Tukový Filtrer je třeba mýt jednou za měsíc. Keramický filtr s aktivním uhlím zachycuje nežádoucí pachy z vaření. Varná deska je vybavena 4 sadami filtrů, které zachycují pachy díky aktivnímu uhlí. Aktivní uhlí je integrováno do keramické struktury, kde vytváří rozsáhlou pohlcovače plochu pro nečistoty. K nasycení keramického filtru s aktivním ulimit přichází podle intenzity používání. Tyto filtry proti zápachu je možné tepelně regenerovat každé 2-3 měsíce v troubě předehřáté na 200 ° C po dobu 45 minut. Regenerace umožňuje maximální životnost filtrů 5 let.

Extra bezpečná

Indukční varná deska AEG je samozřejmě vybavena funkcí rozpoznávání varné nádoby. Dokáže určit tvar a velikost nádoby, takže zajišťuje, že se ohřívá pouze dno varné nádoby a okolní povrchy zůstanou bezpečně chladné na dotek. Také je vybavena dětskou pojistkou co vaše dítě ochrání před popálením.

  • pravá přední: indukční, 1 400/2 500 W / 145 mm
  • pravá zadní: indukční, 2 300/3 700 W / 210 mm

Připravte více chodů najednou

S funkcí Bridge můžete dvě zóny spárovat jediným stisknutím tlačítka do jedné. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo pro hrnce a pánve jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte, když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 80,5 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Maximální výkon odsávání 400 m3

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 400 m3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 80,5 cm
Výška: 21 cm
Hloubka: 49 cm
Hmotnost: 29,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Napájení: 400 V, 220-240

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 4
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano
Možnost regulace: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 942150516

Všechny parametry

Recenze AEG IDK84451IB s odsavačem

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG IDK84451IB s odsavačem