AEG Mastery SenseFry IAE84851FB

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 259,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska AEG IAE84851FB v tmavě šedém provedení má šířku 80 cm. Nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. Funkce FlexiBridge propojí až 4 varné zóny a vytvoří optimální varnou plochu. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s barevným displejem umístěny v přední části. Disponuje množstvím užitečných funkcí. Varné zóny jsou vybaveny 3 krokovým využitím zbytkového tepla, funkcí Pro bezpečnost dětí je je varná deska AEG Mastery SenseFry IAE84851FB vybavena dětským zámkem. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Je vybavena časovačem i ECO časovačem. Díky SenseFry dosahuje dokonalé výsledky při smažení pokrmů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska SesnseFry AEG Mastery SenseFry IAE84851FB splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení se zkosenými hranami. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je posuvné dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena funkcí automatického vypnutí a akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani 3 krokový ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Dokonalé výsledky bez odhadování nastavení

Na indukční varné desce SenseFry® můžete pomocí barevného dotykového displeje zvolit pokrm a připravit ho v požadované kvalitě. Technologie zachovává rovnoměrné teplo pro dosažení dokonalého výsledku vaření. Už nemusíte odhadovat, kdy má pánev tu správnou teplotu ani upravovat teplotu v průběhu vaření.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Jde o pokročilou automatickou funkci, která spojuje varnou desku se speciálním odsavačem par. Spotřebiče jsou vybaveny infračerveným vysílačem. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Flexibilní varná deska

Varná deska má k dispozici varné zóny s různým průměrem a výkonem. Díky FlexiBridge lze levou oblast zkombinovat do 2 varných zón různých velikostí nebo do jedné velké. Je vybavena dětskou pojistkou co vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí automatické vypnutí a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

  •     Levá přední zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 220 mm
  •     Střední zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 210 mm
  •     Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 220 mm
  •     Pravá přední zóna - výkon / průměr: 1800/2800 W / 180 mm

Kontrola přípravy s dotykovým displejem

Samostatný barevný TFT dotykový displej zajistí kontrolu nad varnou deskou. V reálném čase je možné sledovat stav jednotlivých varných zón a podle aktuální potřeby upravovat jejich nastavení. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

Funkce Power Boost

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska AEG je vybavena unikátní funkcí Power Boost, díky níž bude vaření mnohem rychleji. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 78 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 78 cm
Výška: 4,4 cm
Hloubka: 78 cm
Hmotnosť: 13 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Malá varná zóna (počet): 1
Standardní varná deska: 3
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ano
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 400 V, 220-240
Celkový příkon desky: 7,35 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949597550

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery SenseFry IAE84851FB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery SenseFry IAE84851FB