AEG IAE64841FB

Indukční varná deska AEG IAE64841FB v šedém provedení má šířku 59 cm. Nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Ovládání je dotykové umístěno v přední části. Vyniká barevným dotykovým displejem. Disponuje množsvtom užitečných funkcí. Varné zóny jsou vybaveny 3 krokovým využitím zbytkového tepla, funkcí Pro bezpečnost dětí je varná deska AEG IAE64841FB vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s osvětlením, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Je vybavena časovačem i ECO časovačem. Díky SensseFry můžete pomocí inteligentního displeje dosáhnout dokonalé výsledky smažení bez nutnosti upravování nastavení v průběhu vaření. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery IKE96654FB

Indukční varná deska AEG Mastery IKE96654FB v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 6 varných zón s různým výkonem. Můžete vytvořit několik velkých povrchů na vaření s funkcí Bridge pomocí…

 • Šírka: 91 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 6

Zobrazit produkt

Popis produktu

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska SesnseFry AEG IAE64841FB splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení se zkosenými hranami. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je posuvné dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena funkcí automatického vypnutí a akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani 3 krokový ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor odsavače par přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Varná plocha bez omezení

Varná deska MaxiSense automaticky přizpůsobí varné zóny velikosti a tvaru téměř jakékoli varné nádoby. Jednoduše položte nádobu na jeden z křížků a můžete začít s vařením.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou co vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí automatické vypnutí a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

 • Levá přední zóna: 2300/3200 W / 210 mm
 • Levá zadní zóna: 2300/3200 W / 210 mm
 • Pravá přední zóna: 1400/2500 W / 145 mm
 • Pravá zadní zóna: 1800/2800 W / 180 mm

Připravte více chodů najednou

S funkcí Bridge můžete dvě zóny spárovat jediným stisknutím tlačítka do jedné. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo pro hrnce a pánve jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte, když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Dokonalé výsledky bez odhadování nastavení

Na indukční varné desce SenseFry® můžete pomocí barevného dotykového displeje zvolit pokrm a připravit ho v požadované kvalitě. Technologie zachovává rovnoměrné teplo pro dosažení dokonalého výsledku vaření. Už nemusíte odhadovat kdy má pánev tu správnou teplotu ani upravovat teplotu v průběhu vaření.

Kontrola přípravy s dotykovým displejem

Samostatný barevný MaxiSight™ dotykový displej zajistí kontrolu nad varnou deskou. V reálném čase je možné sledovat stav jednotlivých varných zón a podle aktuální potřeby upravovat jejich nastavení. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

Funkce Power Boost

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska AEG je vybavena unikátní funkcí Power Boost, díky níž bude vaření mnohem rychleji. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,35 kW

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 59 cm
Výška: 44 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnosť: 11 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,35 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949597561

Všechny parametry

Recenze AEG IAE64841FB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG IAE64841FB