AEG Mastery SenseFry IAE64431FB


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,35 kW, černá barva, Výška: 4,4 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 59 cm. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 10 % Platí do 20. 6. 2023
Ukázat slevový kód
12 901 Kč

Cena 14 335 Kč

Sleva 13 % z předcházející ceny: 16 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 143 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska AEG Mastery SenseFry IAE64431FB v černém provedení s nerezovým rámem má šířku 60 cm. Nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je posuvné, dotykové umístěné v přední části. Disponuje množstvím užitečných funkcí. Varné zóny jsou vybaveny 3krokovým využitím zbytkového tepla. Pro bezpečnost dětí je varná deska AEG Mastery SenseFry IAE64431FB vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s osvětlením, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Je vybavena časovačem i ECO časovačem.

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska SesnseFry AEG Mastery SenseFry IAE64431FB splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení se zkosenými hranami. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je posuvné dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena funkcí automatického vypnutí a akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani 3krokový ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor odsavače par přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována, můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Navaří chutná jídla

Pokročilý snímač indukční varné desky ProFry nabízí konzistentní přípravu každého pokrmu. Pomocí přednastavených stupňů smažení: nepropečené, středně propečené a dobře propečené, varná deska zjišťuje, ovládá a reguluje rovnoměrnou teplotu po celém povrchu varné desky a pánve.

Varná plocha bez omezení

Varná deska MaxiSense automaticky přizpůsobí varné zóny velikosti a tvaru téměř jakékoli varné nádoby. Jednoduše položte nádobu na jeden z křížků a můžete začít s vařením.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou, což vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí automatické vypnutí a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

  •     Levá přední: indukční, 2 300/3 200 W / 210 mm
  •     Levá zadní: indukční, 2 300/3 200 W / 210 mm
  •     Pravá přední: indukční, 1 400/2 500 W / 145 mm
  •     Pravá zadní: indukční, 1 800/2 800 W / 180 mm

Změňte prudké vaření na slabé pouze přesunutím pánve

Pomocí funkce Powerslide můžete vytvořit speciální varnou oblast s předdefinovanými teplotami ohřevu. Výsledkem je, že můžete rychle změnit prudké vaření na slabé bez opětovné úpravy nastavení ohřevu.

Funkce Power Boost

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska AEG je vybavena unikátní funkcí Power Boost, díky níž bude vaření mnohem rychleji. Tato skvělá funkce zajistí superrychlý ohřev všech pokrmů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.35 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG Mastery SenseFry IAE64431FB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi