AEG HK654070XB


Šírka: 56 cm, Typ varné desky: Sklokeramická, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 220-240, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Standardní varná deska: 2, Flexi zóna: Ano, Napájení: 230 V Více info


Cena 7 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 79 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramicka varná deska AEG HK654070XB je výborným pomocníkem při přípravě jídel. Doplňuje ji elegantní nerezový rámeček OptiFit Frame. Ten umožní dokonalé upevnění a zakrytí vestavěného výřezu. Jednoduché ovládání zajišťuje systém DirectTouch. Přesné nastavení tak učiníte pouhým dotykem prstu. Funkce OptiHeat sleduje chladnutí každé varné zóny a poskytuje tak potřebné informace, které vám pomáhají efektivně využít zbytkové teplo. Efektivní využití zdrojů nabízí časovač Öko. Na varné desce stačí předem nastavit délku vaření a časovač přesně vypočítá kdy varnou desku vypnout tak, aby se jídlo dovarilo pomocí zbytkového tepla. Díky tomu ušetříte peníze za elektřinu.

Ovládání

Sklokeramická varná deska Aeg HK654070XB se ovládá pomocí jednoduchého dotyku. Okamžitý přístup k ovládání varné desky zajišťuje systém DirectTouch.
Ukazatele jsou podsvícené. Ovládací panel je vpředu desky uprostřed.

Varné zóny

  • Ľavá zadná zóna: hilight zóna ,1200W/145mm
  • Pravá predná zóna: hilight zóna ,1200W/145mm
  • Pravá zadná zóna: dvojokruhováoválna,hilight zóna ,1500/2400W/170x265mm 
  • Pravá zadná zóna: dvojokruhováoválna, hilight zóna ,1500/2400W/170x265mm

Vícekruhová zóna

Tento varný panel má dvě standardní zóny, velkou trojkruhovú zónu a oválnou víceúčelovou zónu. Tato optimalizovaná kombinace zaručuje, že najdete zónu správné velikosti i při speciálních pánvích s neobvyklými rozměry - čímž získáte flexibilitu potřebnou k dosažení vynikajících výsledků.

Časovač Öko

Tento časovač Öko je inteligentní způsob, jak účinněji využívat své prostředky. Když nastavíte na varné desce čas vaření, časovač přesně určí, kdy varný panel vypnout, aby se vaření dokončeno pomocí zbytkového tepla varné desky. Výsledek? Stejná špičková kvalita jídla a nižší účty za elektřinu.

CountUp

Čas je dnes drahocenný, načasování je v dnešní době velmi důležité. S časovačem CountUp na tomto varném panelu Aeg můžete ještě podrobněji sledovat průběh vaření vašich oblíbených pochoutek. Časovač začíná od nuly a počítá, dokud jej nezastavíte nebo nevynulujete, takže přesně víře, jak dlouho trvá každá fáze vaření.

OptiHeat Control

Tato funkce sleduje chladnutí každé zóny ohřevu a poskytuje důležitou zpětnou vazbu a pomáhá účinněji využívat zbytkové teplo. Funkce napoví, zda je zóna ohřevu stále dostatečně horká pro vaření nebo na ohřívání jídla nebo je pouze "stále horká".

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 56 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 220-240
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Standardní varná deska 2
Flexi zóna Ano
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG HK654070XB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno