AEG FSK83727P

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSK83727P s kapacitou pro mytí 15 sad nádobí. Satelitní mycí rameno SatelliteClean má lepší pokrytí pro dokonalou čistotu. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro dosušení nádobí. Myčka AEG FSK83727P nabízí 7 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Ovládací panel QuickSelect je umístěn na horní straně. O stavu mycího cyklu vás informuje světelný paprsek, který promítá na podlahu čas do konce mycího cyklu. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: indikátor nedostatku leštidla a soli, XtraPower, Glasscare. Vnitřní výbavu tvoří výškově nastavitelný horní koš, který disponuje 2 skládacími držáky, 2 skládacími poličkami na sklenice, 2 měkkými špičkami, 6 měkkými špičkami pro vínové poháry, skládací policí na šálky a nerezovým držadlem, a dolní koš, který má 4 rozložitelné talířové poličky a plastové držadlo. Vnitřní prostor zpřehledňuje LED osvětlení. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Zvažte i tento produkt

AEG FSE63807P

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSE63807P s technologii ComfortLift, kterou tato myčka oplývá, usnadňuje vkládání a vykládání nádobí díky možnosti zvednutí dolního koše pouhým stisknutím držadla.…

 • Šírka: 59,6 cm
 • Maximální hlučnost: 44 db
 • Počet souprav nádobí: 13

Zobrazit produkt

Popis produktu

Myčka nádobí AirDry

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSK83727P na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 15 jídelních souprav nádobí. Svěřte své nádobí myčce AEG, která ho dokonale umyje a postará se, aby vypadalo stále jako nové. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na nádobí. Oceníte i odložený start o 1-24 hodin. Praktické vnitřní osvětlení vám zajistí dokonalý přehled při manipulaci s nádobím.

Programy a funkce

Pomocí funkce MY TIME si můžete zvolit z několika mycích programů v rozmezí 30 minut až 4 hodin. Myčka nabízí 7 mycích programů:

 • Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut, který je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 • 60 minut - je program pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 • 90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 • 160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 • ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 • Auto Sense - tento program automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 • Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 • ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 • Glasscare - se stará o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty a teplotu u zvoleného programu snižuje na 45 °C. Tím chrání sklo před poškozením.

Rychlé ovládání programů pomocí funkce QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Zářivá péče o skleničky

Účinný systém Glasscare vaše sklenice dokonale zafixuje a zároveň jim zajistí čistotu a perfektní péči. Technologie SoftGrip pevně a zároveň šetrně udrží sklenice na víno za stopku. SoftSpikes zase tvoří měkkou podpůrnou podložku pro choulostivé sklo.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace průběhu programu promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířkami myčky. Po spuštění programu se rozsvítí odpočet času. Po ukončení programu se rozsvítí nápis CLEAN.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na vínové sklenice, sklopné držáky na šálky a nerezová rukojeť. Držáky na vínové sklenice SoftGrip a SoftSpikes jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a nerezové rukojeti.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,6 cm
 • Maximální hlučnost 39 db
 • Počet souprav nádobí 15
 • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Model: AEG FSK83727P
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 45,57 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 86 kWh

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 7
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Ostatní

Kód produktu: 911438362

Všechny parametry

Recenze AEG FSK83727P

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG FSK83727P