AEG FSK83717P

Šírka: 59.6 cm, Maximální hlučnost: 42 db, Počet souprav nádobí: 15, Třída energetické účinnosti 2021: D, Elektronický informační list

 • Hlídat změny
 • Do oblíbených
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSK83717P má kapacitu pro mytí 15 sad nádobí. Satelitní mycí rameno SatelliteClean má lepší pokrytí pro dokonalou čistotu. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro dosušení nádobí. Myčka AEG FSK83717P nabízí 7 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Ovládací panel QuickSelect je umístěn na horní straně dvířek. O stavu mycího cyklu vás informuje světelný paprsek, který promítá na podlahu čas do konce mycího cyklu. Myčka je vybavena i množstvím dalších funkcí: indikátor nedostatku leštidla a soli, XtraPower, Glasscare. Vnitřní výbavu tvoří výškově nastavitelný horní koš, který disponuje 2 skládacími držáky, 2 skládacími poličkami na sklenice, 2 měkkými špičkami, 6 měkkými špičkami pro vínové poháry, skládací policí na šálky a nerezovým držadlem, a dolní koš, který má 4 rozložitelné talířové poličky, GlassHolder a plastové držadlo. Vnitřní prostor zpřehledňuje LED osvětlení.

Myčka nádobí Glass Care

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSK83717P na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 15 jídelních souprav nádobí. Svěřte své nádobí myčce AEG, která ho dokonale umyje a postará se, aby vypadalo stále jako nové. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na nádobí. Oceníte i odložený start o 1-24 hodin. Praktické vnitřní osvětlení vám zajistí dokonalý přehled při vkládání a vykládání nádobí.

Programy a funkce

Pomocí funkce MY TIME si můžete zvolit z několika mycích programů v rozmezí 30 minut až 4 hodin. Myčka nabízí 7 mycích programů:

 • Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut, který je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 • 60 minut - je program pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 • 90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 • 160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 • ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 • Auto Sense - tento program automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 • Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 • ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 • Glasscare - se stará o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty a teplotu u zvoleného programu snižuje na 45 °C. Tím chrání sklo před poškozením.

Rychlé ovládání programů pomocí funkce QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Zářivá péče o skleničky

Účinný systém Glasscare vaše sklenice dokonale zafixuje a zároveň jim zajistí čistotu a perfektní péči. Technologie SoftGrip pevně a zároveň šetrně udrží sklenice na víno za stopku. SoftSpikes zase tvoří měkkou podpůrnou podložku pro choulostivé sklo.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace průběhu programu promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířkami myčky. Po spuštění programu se rozsvítí odpočet času. Po ukončení programu se rozsvítí nápis CLEAN.

Pohodlná a plynulá manipulace

Pojezdy ComfortRails v myčce zajistí tichý a plynulý pohyb košů při vkládání a vykládání nádobí.

Přehled při vkládání a vykládání nádobí

Praktické vnitřní LED osvětlení vám zajistí ještě větší komfort a přehled při manipulaci s nádobí. Díky lepší přehlednosti a viditelnosti snadno najdete kusy nádobí, které právě hledáte.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na vínové sklenice, sklopné držáky na šálky a nerezová rukojeť. Držáky na vínové sklenice SoftGrip a SoftSpikes jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře, nerezové rukojeti a GlassHolderu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.6 cm
Maximální hlučnost 42 db
Počet souprav nádobí 15
Třída energetické účinnosti 2021 D

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG FSK83717P

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno