AEG FSE83807P

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSE83807P s funkcí ComfortLift usnadňuje ovládání a vykládání nádobí díky možnosti zvednutí dolního koše pouhým stisknutím držadla. Ovládací panel QuickSelect je umístěn na horní straně dvířek. Vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného indikátoru. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka AEG FSE83807P nabízí 7 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Kromě světelného indikátoru je vybavena i množstvím dalších funkcí: dvoubarevný budík, extra tichý, Glasscare, indikátor nedostatku leštidla a soli, XtraPower. Její kapacita postačí pro umytí 13 sad nádobí. Její vnitřní výbavu tvoří horní koš, který disponuje 2 skládacími držáky, 2 skládacími drátěnými držáky pro sklenice, 2 měkkými špičkami, 6 měkkými špičkami pro vínové sklenice, skládacími poličkami na šálky a nerezovým držadlem, a dolní koš, který má 4 rozložitelné talířové poličky, ComfortLift a nerezové držadlo. Satelitní mycí rameno SatelliteClean má lepší pokrytí pro dokonalou čistotu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 11 %

Třída energetické účinnosti 2021: D

Další varianty produktu

Popis produktu

Myčka nádobí ComfortLift®

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSE83807P na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 13 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí ComfortLift® je první na světě, která usnadňuje vkládání a vykládání nádobí. Díky jedinečné technologii umožňuje zvednout dolní mycí koš jednoduchým stisknutím držadla do úrovně pasu. V pohodlí tak můžete manipulovat s nádobím, aniž byste se skláněli. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na nádobí. Oceníte i odložený start o 1-24 hodin. Praktické vnitřní osvětlení vám zajistí dokonalý přehled při manipulaci s nádobím.

Rychlé ovládání programů pomocí funkce QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Programy a funkce

Pomocí funkce MY TIME si můžete zvolit z několika mycích programů v rozmezí 30 minut až 4 hodin. Myčka nabízí 7 mycích programů:

 • Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut, který je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 • 60 minut - je program pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 • 90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 • 160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 • ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 • Auto Sense - tento program automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 • Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 • ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 • Glasscare - se stará o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty a teplotu u zvoleného programu snižuje na 45 °C. Tím chrání sklo před poškozením.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace průběhu programu promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířkami myčky. Po spuštění programu se rozsvítí odpočet času. Po ukončení programu se rozsvítí nápis CLEAN.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na vínové sklenice, sklopné držáky na šálky a nerezová rukojeť. Držáky na vínové sklenice SoftGrip a SoftSpikes jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše ComfortLift sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a nerezové rukojeti.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,6 cm
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Počet souprav nádobí 13
 • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Model: AEG FSK83727P
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,6 cm
Výška: 87 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 38,67 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 84 kWh

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 7
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Ostatní

Kód produktu: 911438360

Všechny parametry

Recenze AEG FSE83807P

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG FSE83807P