AEG FSE63707P

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 204,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSE63707P s funkcí SprayZone dosahuje myčka až 3x lepších výsledků. Ovládací panel QuickSelect je umístěn na horní straně dvířek. Vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro dosušení nádobí. Myčka AEG FSE63707P nabízí 7 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí: dvoubarevný budík, extra tichý, Glasscare, indikátor nedostatku leštidla a soli, WashZone, SprayZone XtraPower. Kapacita myčky postačí pro umytí až 15 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří horní koš, který disponuje 2 skládacími držáky, 2 skládacími drátěnými držáky pro sklenice, 2 měkkými špičkami, 6 měkkými špičkami pro sklenice na víno, skládacími poličkami na šálky a plastovým držadlem, a dolní koš, který má 4 rozložitelné talířové poličky a plastové držadlo. Satelitní mycí rameno SatelliteClean má lepší pokrytí pro dokonalou čistotu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Zvažte i tento produkt

AEG FSE63807P

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSE63807P s technologii ComfortLift, kterou tato myčka oplývá, usnadňuje vkládání a vykládání nádobí díky možnosti zvednutí dolního koše pouhým stisknutím držadla.…

 • Šírka: 59,6 cm
 • Maximální hlučnost: 44 db
 • Počet souprav nádobí: 13

Zobrazit produkt

Popis produktu

Myčka SprayZone

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSE63707P na jeden mycí cyklus dokáže umýt 15 jídelních souprav nádobí. S touto myčkou dosáhnete očekávaných výsledků. Poradí si se znečištěnými hrnci a pánvemi a zároveň zanechá křehkému sklu lesk. Díky moderním technologiím lze očekávat dokonalé výsledky, tichý chod a energetickou úspornost. Speciální zóna SprayZone důkladně umyje i silně znečištěné nádobí bez nutnosti namáčení nebo předmytí. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na nádobí. Oceníte i odložený start o 1-24 hodin

Rychlé ovládání programů pomocí funkce QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Programy a funkce

Pomocí funkce MY TIME si můžete zvolit z několika mycích programů v rozmezí 30 minut až 4 hodin. Myčka nabízí 7 mycích programů:

 • Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut, který je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 • 60 minut - je program pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 • 90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 • 160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 • ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 • Auto Sense - tento program automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 • Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 • ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 • Glasscare - se stará o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty a teplotu u zvoleného programu snižuje na 45 °C. Tím chrání sklo před poškozením.
 • ProWater - horní doplňkové ostřikovací rameno.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace průběhu programu promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířkami myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na vínové sklenice, sklopné držáky na šálky a plastová rukojeť. Držáky na vínové sklenice SoftGrip a SoftSpikes jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a plastové rukojeti.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,6 cm
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Počet souprav nádobí 15
 • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Model: AEG FSE63707P
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,6 cm
Výška: 87 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 38,67 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 7
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ne

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 86 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911434540

Všechny parametry

Recenze AEG FSE63707P

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG FSE63707P