AEG Mastery FSE62417P


Maximální hlučnost: 44 db, Počet programů: 7, Počet souprav nádobí: 9, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 14 490 Kč

144,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSE62417P se systémem GlassCare se speciálně postará o skleněné nádobí. Na jedno naplnění umyje 9 sad nádobí. Ovládat ji lze velmi jednoduše pomocí horního ovládacího panelu QuickSelect potažením prstu. Myčka AEG Mastery FSE62417P nabízí 7 mycích programů. Technologie AirDry zvyšuje výkon sušení, dvířka se po skončení programu pootevřou, aby se nádobí dokonale vysušil. Světelný paprsek TimeBeam informuje o stavu programu. Vnitřní výbavu tvoří výškově nastavitelný horní koš s 2 skládacími držáky SoftSpikes a 2 skládacími drátěnými držáky sklenic a plastové madlo AEG, dolní koš má 2 rozložitelné talířové trny a plastové madlo. Nechybí možnost odloženého startu.

Myčka nádobí s technologií AirDry

Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSE62417P na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 9 jídelních souprav nádobí. Svěřte své nádobí myčce AEG, která ho dokonale umyje a postará se, aby vypadalo stále jako nové. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo, s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na nádobí. Oceníte odložený start o 1-24 hodin.

Programy a funkce

Pomocí funkce MY TIME si můžete zvolit z několika mycích programů v rozmezí 30 minut až 4 hodin. Myčka nabízí 7 mycích programů:

  • Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut, který je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
  • 60 minut - je program pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
  • 90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
  • 160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
  • ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
  • Auto Sense - tento program automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
  • Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

  • ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
  • GlassCare - se stará o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty a teplotu u zvoleného programu snižuje na 45 °C. Tím chrání sklo před poškozením.

Rychlé ovládání programů pomocí funkce QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace průběhu programu promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyto a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, je vybaven 2 skládacími držáky SoftSpikes a 2 skládacími drátěnými držáky sklenic a plastovým madlem AEG. Dolní koš má 2 rozložitelné talířové trny a plastové madlo. Měkké gumové hroty SoftSpikes zajistí křehkým sklenicí šetrnou péči. Spolehlivě je ochrání a udrží na svém místě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 7
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti 2021 E

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG Mastery FSE62417P

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno