AEG Mastery FSB53637P

Zobrazit


Šírka: 59.6 cm, Maximální hlučnost: 44 db, Počet souprav nádobí: 13, Třída energetické účinnosti 2021: D, Elektronický informační list


Cena 15 990 Kč

159,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSB53637P se systémem GlassCare se speciálně postará o skleněné nádobí. Na jedno naplnění umyje 13 sad nádobí. Ovládat ji lze velmi jednoduše pomocí horního ovládacího panelu QuickSelect potažením prstu. Následně poklepem přidáte různé funkce. Myčka AEG FSB53637P nabízí 7 mycích programů. Technologie AirDry zvyšuje výkon sušení, dvířka se po skončení programu pootevřou, aby se nádobí dokonale vysušilo. Světelný paprsek informuje o stavu programu. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš s 2 skládacími držáky a 2 skládacími drátěnými držáky sklenic, 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky a plastové madlo AEG, dolní koš má 2 rozložitelné talířové trny, GlassHolder a plastové madlo. Nechybí možnost odloženého startu. Šířka 59,6 cm.

Myčka nádobí AirDry

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSB53637P na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí. Svěřte svoje nádobí myčce AEG, která ho dokonale umyje a postará se, aby vypadalo stále jako nové. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte odložený start o 1-24 hodin. Pomocí QuickSelect ovládacího panelu si můžete zvolit vhodný mycí program. Myčka nabízí 7 mycích programů a 4 mycí teploty:

  • Mycí programy: 160 minut, 60 minut, 90 minut, AUTO Sense, ECO, MachineCare, rychlý 30minutový program

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

  • ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
  • GlassCare - se stará speciálně o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty a mytí ve zvoleném programu a snižuje ji na 45 stupňů. Ochraňuje při tom sklo před poškozením.

Rychlé ovládání programů pomocí funkce QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Dokonalá ochrana pro citlivé skleničky

O každou skleničku na víno bude dokonale postaráno díky držáku GlassHolder. Dolní koš je vybaven držáky SoftGrips a podpěrami SoftSpikes, které jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na svém místě.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace průběhu programu promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, sklopné držáky na šálky, 2 měkké špičky a plastová rukojeť. Držáky na sklenice na víno SoftGrip a SoftSpikes jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše se sestává z 2 sklopných držáků na talíře, GlassHolder a plastové rukojeti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.6 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 D

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze AEG Mastery FSB53637P

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Martina

14. 10. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Produkt výborný, bez problémů