AEG Mastery FSB52637P

13 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 23. 12. 2020
Jak získáte Cashback
11 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 139,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSB52637P se systémem Glasscare se speciální postará o skleněný raid. Na jedno naplnění umyje 13 sad nádobí. Ovládat ji lze velmi jednoduše pomocí horního ovládacího panelu QuickSelect potažením prstu. Následně poklepem přidáte různé funkce. Myčka AEG Mastery FSB52637P nabízí 7 mycích programů. Technologie AirDry zvyšuje výkon sušení, dvířka se po skončení programu pootevřou aby se nádobí dokonale vysušil. Světelný paprsek informuje o stavu programu. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš s 2 skládacími držáky a 2 skládacími drátěnými držáky sklenic, 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky a plastové madlo AEG, dolní koš má 4 rozložitelné talířové trny a plastové madlo. Nechybí možnost odloženého startu. Šířka 59,6 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Cashback 2 000 Kč

Zvažte i tento produkt

Cashback až 11 500 Kč po registraci (více info)

AEG FSE63717P

Plně integrovaná myčka nádobí AEG FSE63717P je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita myčky postačí pro umytí až 15 sad nádobí. Satelitní mycí rameno SatelliteClean má lepší pokrytí pro…

 • Šířka: 59,6 cm
 • Typ displeje: LED
 • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Myčka nádobí AirDry

Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSB52637P na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí Svěřte svůj nádobí myčce AEG, která ho dokonale umyje a postará se aby vypadal stále jako nový. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte odložený start o 1 - 24 hodin. Je zařazena do úsporné energetické třídy A +++. Pomocí QuickSelect ovládacího panelu si víte zvolit vhodný mycí program. Myčka nabízí 7 mycích programů a 4 mycí teploty:

 •     Mycí programy: 160 minut, 60 minut, 90 minut, AUTO Sense, ECO, MachineCare, rychlý 30 minutový program

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 •     ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 •     Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teplotěa mytí ve zvoleném programu a snižuje ji na 45. Ochraňuje při tom sklo před poškozením.

Rychlé ovládání programů pomocí funkce QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Dokonalá ochrana pro citlivé skleničky

O každý vínový pohár bude dokonale postaráno díky držáku GlassHolder. Dolní koš je vybaven držáky SoftGrips a podpěrami SoftSpikes, které jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na svém místě.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace průběhu programu promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, sklopné držáky na šálky, 2 měkké špičky a plastová rukojeť. Držáky na vínové sklenice SoftGrip a SoftSpikes jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává z 4 sklopných držáků na talíře a plastové rukojeti.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,6 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 7
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 60 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9,9 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 13
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Model: FSB52637P
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 59,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 39 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 7
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 60 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911436394

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery FSB52637P

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery FSB52637P