AEG FFB63400PM vystavený kus s plnou zárukou

Volně stojící myčka nádobí AEG FFB63400PM v nerezové barvě, v šířce 45 cm se systémem sušení Airdrie. Zařazena je do energetické třídy A +++ s kapacitou pro mytí 9 souprav nádobí. Hlučnost díky invertorovému motoru dosahuje 44 dB. Ovládání je umístěno zepředu. K dispozici je 7 mycích programů s možností odloženého startu o 24 hodin a ukazatele funkce: zpožděný start 1-24 hodin, fáze sušení, vybraný program, leštidlo, fáze oplachování, sůl, úspora času, fáze mytí, XtraDry. Vnitřní vybavení tvoří 2 koše. Horní koš je výškově nastavitelný a má 2 měkké gumové špičky, skládací poličky na šálky. Dolní koš má 4 sklopné držáky na talíře. Myčka AEG FFB63400PM disponuje množstevní automatikou Fuzzy Logic, vodním senzorem a zařízením proti zaplavení (spínací plovák). Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 14 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

 

Programy

Myčka AEG FFB63400PM na jeden mycí cyklus dokáže umýt 9 jídelních souprav nádobí. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte automatické otevírání dveří, odložený start o 24 hodin a vodní senzor, který detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje její spotřebu. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A +++.

  •     Teploty mytí: 4
  •     7 programů: 30 MIN 60 ° C, autosense 45 ° - 70 ° C, Eco, extra tichý, sklo 45 ° C, intenzivní 70 ° C, PRO ZONE

ProZone

Tento program se přizpůsobí každému kusu nádobí. Umožňuje použít vrámci jednoho mycího cyklu různá nastavení pro nádobí v horním a dolním koši. Jednoduše si nastavte odlišnou teplotu a tlak vody. Díky němu můžete například do horního koše umístit velmi znečištěné hrnce, dokud ve spodním koši bezpečně umyjete sklo. Tuto funkci nepochybně oceníte při mytí různých druhů nádobí.

Sušení

Tato myčka se pyšní novou technologií Airdry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii.

Satelitní sprchovací rameno

Díky přídavnému satelitnímu sprchovému ramenu budou vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 měkké gumové špičky a skládací poličky na šálky. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 44 db
  • Počet programů 7
  • Počet souprav nádobí 9

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 44,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 61,5 cm
Hmotnosť: 37,15 Kg

Obsah balení

Obsah balení: napoušt.a vypoušť. hadice

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 7
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 238 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 9
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Celková spotřeba: 0,613 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 176 kWh
Roční spotřeba vody: 2775 L

Ostatní

Kód produktu: 911054034

Všechny parametry

Recenze AEG FFB63400PM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG FFB63400PM