AEG FFB52910ZM


Myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 95 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 46 dB, Spotřeba vody 10,5 na mycí cyklus, Počet programů: 5, AquaStop funkce, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

95% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Myčka nádobí AEG FFB52910ZM má kapacitu pro mytí 14 sad nádobí. Satelitní mycí rameno SatelliteClean má lepší pokrytí pro dokonalou čistotu nádobí. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro plynulé dosušení nádobí. Myčka AEG FFB52910ZM nabízí 5 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Ovládací panel je umístěn zepředu. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: indikátor nedostatku leštidla a soli, úspora času, XtraDry. Vnitřní výbavu tvoří výškově nastavitelný horní koš, který disponuje skládacími poličkami na šálky a plastovým držadlem, a dolní koš, který má 4 rozložitelné talířové poličky a plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex nabízí pohodlný prostor pro uložení příborů a menšího kuchyňského náčiní.

Myčka nádobí

Volně stojící myčka nádobí AEG FFB52910ZM na jeden mycí cyklus dokáže umýt 14 jídelních souprav nádobí. Svěřte své nádobí myčce AEG, která ho dokonale umyje a postará se, aby vypadalo stále jako nové. Myčka umyje téměř vše, od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Díky zásuvce MaxiFlex s flexibilními příčkami umyjete ještě více nádobí. Oceníte i odložený start o 1-24 hodin. 

Programy a funkce

Pomocí předního ovládacího panelu si můžete zvolit vhodný mycí program. Myčka nabízí 5 mycích programů a 4 mycí teploty:

 • ECO - Program nabízí nejvyšší úsporu spotřeby vody a energie. Je vhodný pro běžně zašpiněné nádobí
 • Autosense 45-70 °C - Program zjišťuje stupeň zašpinění a množství nádobí uloženého v koších. Automaticky podle toho nastaví teplotu a množství vody a délku programu
 • 30 minut 60 °C - Program je ideální pro mytí poloviční náplně nebo čerstvě vloženého méně zašpiněného nádobí
 • Sklo 45 °C - Program si reguluje teplotu vody, aby zajistil dokonalou péči o křehké, zejména skleněné nádobí
 • Intenzivní 70 °C - Program vhodný pro mytí silně zašpiněného nádobí vysokým tlakem vody při vysoké teplotě

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 • XtraDry - Zlepšuje sušicí výkon. Je aktivní automaticky u všech programů kromě ECO programu
 • TimeSaver - Zvyšuje tlak a teplotu vody a zkracuje tak sušící fázi

Všechny příbory budou umyté najednou

V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělicích příček a přitom zajistí důkladné umytí.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce, i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří  sklopné držáky na šálky a plastová rukojeť. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a plastové rukojeti. Zásuvka MaxiFlex poskytuje dostatek místa pro mytí příborů a drobných kuchyňských potřeb. Má flexibilní dělicí přihrádky a její maximální hloubka zajistí upravitelnost každé náplně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 46 db
Počet programů 5
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze AEG FFB52910ZM

95% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

zahr.opat@seznam.cz

30. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Dobře myje i suší, zatím velká spokojenost
 • Dobrý poměr, užitná hodnota a cena, praktický šuplík na příbory, dobře suší plasty
 • Jednoduché ovládání, skryté tlačítko ON/OFF
 • Velmi tichý provoz
 • Zatím o ničem nevím

Velká spokojenost, mohu doporučit


TOMÁŠ

6. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


je to dobrá značka.mel jse předchozí model této myčky a fungovala dlouha leta


MArtina

13. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichá, spolehlivá. Celková spokojenost.
 • Nic jsem neobjevila

Za přijatelnou cenu, kvalitní výrobek.<br /> Celková spokojenost.


Jitka

22. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichá
 • Nádobí je perfektně čisté
 • Výškově nastavitelný šuplík
 • Šuplík na příbory

Po 10 ti letech trápení s myčkou značky whirpool, která strašně špatně myla, jsem hledala dle recenzí myčku, ze které bude nádobí hlavně čisté. Od AEG máme navíc už i pračku a sušičku a s těmi jsme byli nad míru spokojeni. Tato myčka myje skvěle, skvěle i suší a zatím jsem nic špatného neobjevila. V recenzích jsem našla jedinou objevující se špatnou zkušenost a sice, že se do spodního šuplíku nevejde velký talíř, nicméně musím říci, že se pravděpodobně jednalo o uživatele, kteří nepřišli na to, že prostřední zásuvka se dá snadno výškově nastavit. Za nás mohu myčku jen a jen doporučit.