AEG DVB5860B

Nákupem získáte 159,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par AEG DVB5860B v černém šikmém obdélníkovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací. Instalovat je ho vhodné na stěnu přímo nad varnou zónu. Dotykové ovládání na skle je umístěno vpředu, nabízí 3 stupně odsávání a 1 intenzivní s maximálním výkonem 570m³ / hod. a při intenzivním stupni až 700 m³ / hod. Maximální hlučnost dosahuje 46/66 dB. Odsavač par je vybaven hliníkovým tukovým filtrem. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Pracovní plochu pod odsavačem AEG DVB5860B zpřehledňuje bodové LED osvětlení. Indikátor znečištění tukového i uhlíkového filtru upozorní na nutnost jejich výměny. Šířka 80 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens LC97FVW60

26 990 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Siemens LC97FVW60 v černé barvě a plochým designem se skleněným štítem. Je vhodný pro montáž na stěnu nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Odsavač…

  • Šířka: 89 cm
  • Maximální hlučnost: 69 db
  • Maximální výkon odsávání: 730 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní design

Komínová odsavač par AEG DVB5860B bude praktickým a stylovým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Ergonomický design opticky doplní téměř každou moderní kuchyň. Atraktivní doplněk je vybaven elegantním dotekovým ovládacím panelem, kterým se nastavuje osvětlení i větrání. Spotřebič je ideální pro umístění přímo nad varnou zónu na stěnu.

Výkon odsavače

Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní, které si nastavíte dotekového ovládání. Maximální výkon odtahu dosahuje 570 m³/hod. při intenzivním stupni 700 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 46 dB při intenzivním stupni 66 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 80 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2 x, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Electrolux ECFB02 (potřebné jsou 2 ks). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven také hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 80 cm
  • Maximální hlučnost 66 db
  • Maximální výkon odsávání 570 m3

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 570 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 60 cm
Výška komínu (min.): 91,5 cm
Výška komínu (max.): 126,5 cm
Vhodný uhl. filtr: ECFB02
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 80 cm
Výška: 38 cm
Hloubka: 37,2 cm
Hmotnost: 17,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 66 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 53 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 942051360

Všechny parametry

Recenze AEG DVB5860B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG DVB5860B