AEG DTB5960HM

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par AEG DTB5960HM určený na odsátí přebytečných par vzniklých během vaření. Kvalitní a hlavně šetrné LED osvětlení slouží k lepší viditelnost pod digestoří. Odsavač je mimořádně tichý díky svému motoru, čímž neruší při práci v kuchyni. Tři rychlosti plus intenzivní odsávání dávají možnost umístit digestoř do různých typů kuchyní s různými rozměry a intenzitou vaření. Díky elektronickým ovládacím prvkům si dokážete nastavení vybrat přesně podle vašich představ. K dispozici máte indikátor zanesení tukového i uhlíkového filtru. Šířka: 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 
 
 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače AEG DTB5960HM by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 779 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 54 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukový filtr v režimu recirkulace.

Bezdrátové propojení

Jedinečný systém spočívá v bezdrátovém propojení odsavače par s podobně vybaveným varným panelem. Když se pustíte do vaření, odsavač automaticky rozsvítí světlo a spustí ventilátor při odpovídající intenzitě. Svěřte práci šikovným spotřebičem a nenechte se rušit.

  • Počet rychlostí: 3 + 1 | Breeze function | SilenceTech Range

Technologie Breeze

Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšitelné odsávání nežádoucích pachů. Bez námahy a hluku tak výborně osvěží prostředí vaší kuchyně.

Tichý provoz

Inovativní technologie zajišťuje téměř tichý chod odsavače par. Vítaná absence hluku tak přispívá k příjemné a harmonické domácí atmosféře. Nenechte se při vaření rušit.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový, který pohlcuje pachy. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Electrolux MCFE01. Vzduch se pročistí a fouká ho zpět do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho užívání. Při normálním využívání 2 - 3 x týdně má tuto schopnost cca 3 - 4 měsíce.

Nerezový designový filtr

Součástí odsavače par je 1 nerezový designový filtr. Navíc se jednoduše čistí a tak vydrží déle a účinněji bojovat proti mastnotě. Ve spodní části odsavače par je k dispozici i praktické 2 x LED osvětlení.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 89,8 cm
  • Maximální hlučnost 54 db
  • Maximální výkon odsávání 779 m3

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 779 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 68,5 cm
Výška komínu (max.): 112,5 cm
Vhodný uhl. filtr: Type15
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 89,8 cm
Výška: 68,5 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 19,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 54 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo, nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 61 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 942150541

Všechny parametry

Recenze AEG DTB5960HM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG DTB5960HM