AEG Mastery DIE5961HG

23 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 23. 12. 2020
Jak získáte Cashback
21 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 239,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par AEG DIE5961HG v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Praktická funkce Hob2Hood při zapnutí varného panelu automaticky reguluje osvětlení i odsávání výparů. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací. Instalovat je ho vhodné přímo nad varnou zónu. Dotykové ovládání na skle je umístěno v předu, nabízí 3 stupně odsávání a 1 intenzivní s maximálním výkonem 400 m³ / hod. a při intenzivním stupni 700 m³ / hod. Maximální hlučnost dosahuje 54 dB. Odsavač par je vybaven 3 hliníkovými tukovými filtry. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Pracovní plochu pod odsavačem AEG DIE5961HG zpřehledňuje bodové LED osvětlení. Šířka 89,8 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Cashback 2 000 Kč

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače AEG DIE5961HG by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní, které si nastavíte dotekového ovládání. Maximální výkon odtahu dosahuje 400 m³/hod. při intenzivním stupni 700 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 54 dB a při intenzivním stupni 61 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Intuitivní odsavač par

Praktická funkce Hob2Hood při zapnutí varného panelu automaticky reguluje osvětlení i odsávání výparů. Dovolte funkci Hob2Hood ovládat ventilátor a soustřeďte se na klíčové momenty během přípravy vašeho pokrmu. Pokud si chcete nastavit výkon ventilátoru sami, můžete využít i manuální ovládání. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový, který pohlcuje pachy. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit uhlíkový filtr.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 89,8 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2 x, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Technologie Breeze

Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšitelné odsávání nežádoucích pachů. Bez námahy a hluku tak výborně osvěží prostředí vaší kuchyně.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Electrolux MCFB58 (potřebný je 1 ks). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven také hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 54 db
  • Třída energ.účinnosti A
  • Maximální výkon odsávání 400 m3

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 400 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 54,5 cm
Výška komínu (max.): 104,4 cm
Vhodný uhl. filtr: MCFB58
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 89,8 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 60,6 cm
Hmotnost: 29 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 54 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: kov

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 55 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Ostatní

Kód produktu: 942051314

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery DIE5961HG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery DIE5961HG