AEG DDE5960B

Nákupem získáte 379,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavný odsavač par AEG DDE5960B je v elegantním černém provedení a řadí se do energetické třídy A. Zabudovat ho je vhodné přímo do varné desky kuchyňské linky. Při provozu se odsavač vysune směrem vzhůru. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 + 1 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze pomocí dotykového ovládání. Maximální intenzivní výkon odsávání dosahuje 700 m³ / hod. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače

Vestavný odsavač par AEG DDE5960B bude atrakvínym doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování přímo do desky kuchyňské linky. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Odsavač nabízí 3 + 1 stupňů výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální (intenzivní) výkon odtahu dosahuje 700 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 59/ intenzivní 61 dB. Jeho provoz je možný s odtahem nebo v režimu recirkulace.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Stisknutím tlačítka ho při vaření zvednete a zapnete. Když dovaříte, jednoduše jej zasunete zpět, abyste měli čistou a prostornou pracovní desku. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED pásku, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr MCFE52 (potřebné jsou 2 kusy).

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 75,5 cm
  • Maximální hlučnost 59 db
  • Třída energ.účinnosti A
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 470 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 470 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 5 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 5 cm
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: MCFE52
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 75,5 cm
Výška: 88 cm
Hloubka: 28 cm
Hmotnost: 34,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 59 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 55 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 942051322

Všechny parametry

Recenze AEG DDE5960B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG DDE5960B