AEG DBB5660HM

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par AEG DBB5660HM určený na odsátí přebytečných par vzniklých během vaření. Kvalitní a hlavně šetrné LED osvětlení slouží k lepší viditelnost pod digestoří. Odsavač je mimořádně tichý díky svému motoru, čímž neruší při práci v kuchyni. Tři rychlosti plus intenzivní odsávání dávají možnost umístit digestoř do různých typů kuchyní s různými rozměry a intenzitou vaření. Díky elektronickým ovládacím prvkům si dokážete nastavení vybrat přesně podle vašich představ. Praktická funkce Hob2Hood při zapnutí varného panelu automaticky reguluje osvětlení i odsávání výparů. K dispozici máte indikátor zanesení tukového i uhlíkového filtru. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače AEG DBB5660HM by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 779 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 54 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukový filtr v režimu recirkulace.

Intuitivní odsavač par

Praktická funkce Hob2Hood při zapnutí varného panelu automaticky reguluje osvětlení i odsávání výparů. Dovolte funkci Hob2Hood ovládat ventilátor a soustřeďte se na klíčové momenty během přípravy vašeho pokrmu. Pokud si chcete nastavit výkon ventilátoru sami, můžete využít i manuální ovládání.

  • Počet rychlostí: 3 + 1 | Breeze function | SilenceTech Range

Technologie Breeze

Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšitelné odsávání nežádoucích pachů. Bez námahy a hluku tak výborně osvěží prostředí vaší kuchyně.

Tichý provoz

Inovativní technologie zajišťuje téměř tichý chod odsavače par. Vítaná absence hluku tak přispívá k příjemné a harmonické domácí atmosféře. Nenechte se při vaření rušit.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový, který pohlcuje pachy. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Electrolux MCFE01 regenerovatelný long life Electrolux TYPE20 který je třeba dokoupit ie je součástí balení. Vzduch se pročistí a fouká ho zpět do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho užívání. Při normálním využívání 2 - 3 x týdně má tuto schopnost cca 3 - 4 měsíce.

Nerezový designový filtr

Součástí odsavače par je 1 nerezový designový filtr. Navíc se jednoduše čistí a tak vydrží déle a účinněji bojovat proti mastnotě. Ve spodní části odsavače par je k dispozici i praktické 2 x LED osvětlení.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 55 db
  • Maximální výkon odsávání 779 m3

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 779 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 63,5 cm
Výška komínu (max.): 115,5 cm
Vhodný uhl. filtr: Type15, TYPE20
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 63,5 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 11,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 55 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 61 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 942150529

Všechny parametry

Recenze AEG DBB5660HM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG DBB5660HM